کد خبر : ۳۴۸۴۰۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

بهره برداری طرح آبرسانی به خلخال

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: عملیات اجرایی طرح آبرسانی خلخال و تصفیه خانه آب شرب این شهرستان سرعت گفته و امسال به بهره برداری می رسد.

بهره برداری طرح آبرسانی به خلخال

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، عباس جنگی مرنی افزود: کلیه امکانات و تجهیزات لازم برای انجام کارهای باقیمانده در پروژه تهیه و به محل کارگاه حمل شده است و با این روند  شاهد بهره برداری پروژه در سال جاری خواهیم بود.

در این بازدید، سیامک ستاری نماینده مجری طرح آبرسانی به خلخال و طرح تصفیه خانه آب شرب این شهر نیز با ارائه گزارشی از پیشرفت این طرح ها گفت: تصفیه خانه آب شرب شهر خلخال به روش bot  توسط کنسرسیوم شش شرکت با نام شرکت طرح پالایش خلخال با ظرفیت ۶ میلیون مترمکعب در سال در حال احداث و تکمیل می باشد.

وی با بیان اینکه تا بحال ۶۵۰ میلیارد ریال برای احداث این پروژه هزینه شده استف افزود: برای تکمیل پروژه از محل صندوق توسعه ملی به عاملیت بانک سینا مبلغ ۱۸۰ میلیارد ریال وام تصویب شده که تابحال ۱۴۰ میلیارد ریال آن پرداخت گردیده است.

ستاری با اشاره به پیشرفت مناسب این پروژه جهت بهره برداری اظهار داشت: پبشرفت فیزیکی بخش سیویل ۸۶ درصد ، پیشرفت فیزیکی تهیه و نصب تجهیزات ۸۰ درصد و پیشرفت فیزیکی کل طرح ۸۳ درصد می باشد و کار در تمام مراحل در حال انجام است.

کلید واژه :

طرح آبرسانی

،

خلخال

ثبت نظرات
captcha