کد خبر : ۳۴۸۳۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

کاهش ۲۰ درصدی بستری بیماران کرونایی در لرستان/ محدودیت ها تمدید شد

استاندار لرستان از تمدید محدودیت های کرونایی در این استان خبر داد و گفت: از نظر آماری شاهد کاهش ۲۰ درصدی تعداد بستری ها هستیم که باید این شرایط حفظ شود.

کاهش ۲۰ درصدی بستری بیماران کرونایی در لرستان/ محدودیت ها تمدید شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سید موسی خادمی گفت: در جلسه امروز موضوع اعمال مجازات برای سه حوزه اداری، اصناف و مردم عادی مطرح شد که در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، به شیوه های تعریف شده مجازات هایی در این رابطه اعمال خواهد شد.

وی اظهار داشت: به منظور بررسی موضوع مذکور پس از اعلام نوع مجازات ها و تصویب نهایی آن، در جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا که طی هفته آینده برگزار خواهد شد، کلیت آن به استان ها ابلاغ و اجرایی می شود.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه لرستان همچنان در وضعیت هشدار شیوع کرونا قرار دارد، افزود: به لحاظ میزان بستری و مرگ ناشی از بیماری کرونا نسبت به دو هفته قبل شرایط بهتری داریم و از نظر آماری شاهد کاهش ۲۰ درصدی تعداد بستری ها بوده ایم.

خادمی تصریح کرد: لزوم رعایت دستورالعمل های بهداشتی از طرف مردم به جهت حفظ وضعیت کنونی و حرکت به سمت شرایط بهتر مورد تقاضاست که به همین منظور از هم استانی ها می خواهیم همکاری لازم در تمدید محدودیت های فعلی به مدت یک هفته تا ده روز دیگر را داشته باشند.

وی گفت: بر اساس تصمیم ستاد ملی مدیریت کرونا عزاداری های محرم با در نظر گرفتن پروتکل های اعلام شده برگزار خواهد شد و در هفته جاری جلسه ای که به همین منظور با هیئت های مذهبی استان برگزار می شود، این موضوع مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

مهر

 

کلید واژه :

کاهش بستری بیماران کرونایی

،

لرستان

ثبت نظرات
captcha