کد خبر : ۳۴۸۳۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

حل مشکل کمبود آب روستاهای مجتمع آغ بلاغ خوی پس از 10 سال

معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی گفت: مشکل تامین آب مجتمع آغ بلاغ که روستاهای آغبلاغ، چشمه و ارسی را در بر می گیرد بعد از 10 سال به همت همکاران حوزه بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی رفع شد.

حل مشکل کمبود آب روستاهای مجتمع آغ بلاغ خوی پس از 10 سال

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، ابراهیم اصغرنژاد اظهار داشت: مشکل تامین آب مجتمع آغ بلاغ که روستاهای آغ بلاغ، چشمه و ارسی را در بر می گیرد بعد از 10 سال به همت همکاران حوزه بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی رفع شد.

وی تصریح کرد: به دنبال احصاء مشکل کمبود آب در روستاهای فوق، کارشناسان شرکت در دو مرحله به بررسی میدان از روستاهای مجتمع آغبلاغ پرداختند.

این مسوول افزود: پس از بررسی های میدانی و به دست آوردن اطلاعات کافی در جلسه ای، راهکارها ارائه و سپس  عملیات اصلاحی انجام  و مشکل تامین آب مجتمع آغ بلاغ حل شد.

معاون بهره برداری و توسعه شرکت  نصب شیر هوا بر روی خط انتقال، اصلاح قطر لوله، اصلاح ابزار دقیق ایستگاه پمپاژ و اصلاح شیر فلکه ها را از جمله موارد اصلاحی برشمرد.

اصغرنژد گفت: در طول سالیان گذشته آبرسانی در مواقع کمبود آب به این روستاها به وسیله تانکر آبرسانی سیار انجام می گرفت و در همین اواخر روزانه 20 هزار لیتر به روستاهای اغبلاغ، جشمه و ارسی ارسال می شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر مشکل حل شده و آب پایدار در روستاهای یاد شده جریان دارد.

فارس

 

کلید واژه :

حل مشکل کمبود آب

،

روستاهای مجتمع آغ بلاغ خوی

ثبت نظرات
captcha