کد خبر : ۳۴۸۲۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

عمده منشأ بوی نامطبوع در تهران آرادکوه است

تهران- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به اینکه عمده منشأ بوی نامطبوع در تهران آرادکوه است گفت: در صورت عدم انتقال این مرکز محیط زیست حق شکایت از شهرداری را دارد.

عمده منشأ بوی نامطبوع در تهران آرادکوه است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، محمدتقی زاده اظهار داشت: مرکز گندک در شهرستان دماوند به دلیل همجواری با حوزه آبریز سد ماملو دارای مجوز مشروط از اداره کل محیط زیست استان تهران است و در صورت عدم دفع صحیح فعالیت این مرکز متوقف می شود.

تقی زاده افزود: ۲۸۷ تن روزانه در سایت گندک زباله دفع می شود و این در حالی است که به دلیل عدم رعایت اصول علمی در دفع زباله متأسفانه شاهد بروز برخی مشکلات هستیم که باید در این زمینه چاره اندیشی هایی صورت گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در ادامه عنوان داشت: متأسفانه عدم رعایت نکات زیست محیطی در این مرکز در بازرسی های کارشناسان محیط زیست باعث شد تا محیط زیست اخطار کتبی صادر کند و در همین راستا به این مرکز فرصت داده شد تا وضعیت این سایت به سامان شود و در صورتی که بعد از این مهلت مشکلات آن برطرف نشود فعالیت این سایت متوقف می شود.

تقی زاده با اشاره به اینکه عمده منشأ بوی نامطبوع در تهران مرکز آراد کوه است اظهار داشت: در صورت عدم انتقال این مرکز از سوی شهرداری اداره کل محیط زیست استان تهران قانونا حق شکایت از شهرداری به مراجع قضائی را دارد.

مهر

 

کلید واژه :

بوی نامطبوع در تهران

،

آرادکوه

ثبت نظرات
captcha