کد خبر : ۳۴۸۲۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا برگزار می شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد از برگزاری همایش ملی «تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا و حکمرانی در جهان پساکرونا» با ۱۰ محور در این دانشگاه خبر داد.

همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، امیررضا نقش از برگزاری همایش ملی «تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا و حکمرانی در جهان پساکرونا» خبر داد و اظهار کرد: این همایش به همت مرکز تحقیقات توسعه علوم پرستاری و مامایی این دانشگاه، آبان سال جاری به صورت تلفیقی مجازی و حضوری برگزار می شود.

وی استفاده از تجربیات، تلاش ها، تحقیقات و اقدامات صاحب نظران و متخصصان درگیر با ویروس کرونا و بررسی و تکمیل دانش حکمرانی در جهان پساکرونا را از جمله اهداف برگزاری این همایش برشمرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد بیان کرد: این همایش در موضوع اصلی دستیابی به دانش سلامتی و با ١٠ محور بین رشته ای نظام سلامت از جمله مدیریت، حقوق، روانشناسی، محیط زیست، سبک زندگی، فنی مهندسی، تجارب تاریخی بحران و بیماری در جهان، آموزش، پژوهش و فناوری برگزار خواهد شد.

نقش اظهار کرد: پیش بینی می شود این واحد دانشگاهی با برخورداری از ظرفیت همکاری بین رشته ای در این همایش بتواند گنجینه مهمی از تجارب و دستاوردها را جمع آوری کرده و با تحلیل چالش ها در همه ابعاد، سهم بزرگی در سیاست گذاری ملی، منطقه ای و بومی داشته باشد.

ایسنا

 

کلید واژه :

همایش ملی تولید دانش سلامتی در مواجهه با کرونا

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha