کد خبر : ۳۴۸۲۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

ساخت آنتی بادی؛ درمان بعدی برای ویروس کرونا

با توجه به اینکه دنیا در انتظار واکسن کووید 19 است، پیشرفت بزرگ بعدی در زمینه مبارزه با این بیماری همه گیر می تواند تولید آنتی بادی هایی باشد که بطور خاص برای حمله به این ویروس جدید طراحی شده اند.

ساخت آنتی بادی؛ درمان بعدی برای ویروس کرونا

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، به نقل از رویترز، با توجه به اینکه دنیا در انتظار واکسن کووید ۱۹ است، پیشرفت بزرگ بعدی در زمینه مبارزه با این بیماری همه گیر می تواند تولید آنتی بادی هایی باشد که بطور خاص برای حمله به این ویروس جدید طراحی شده اند.

توسعه آنتی بادی های مونوکلونال برای هدف قرار دادن ویروس توسط دانشمندان برجسته تأیید شده است.آنتونی فاوس ، کارشناس ارشد بیماری های عفونی ایالات متحده نیز آنها را تقریباً مطمئن در برابر کووید 19 خواند؛ هنگامی که ویروس از دفاع اولیه بدن عبور می کند ، یک پاسخ زیاد شروع می شود و باعث تولید سلول هایی می شود که مهاجم را هدف قرار می دهد؛ این شامل آنتی بادی هایی است که می توانند ویروس را تشخیص داده و از شیوع عفونت جلوگیری کنند.

آنتی بادی های مونوکلونال که در ویتامین های بیورآکتور رشد می کنند، نسخه هایی از این پروتئین های طبیعی هستند.

دانشمندان هنوز در تلاشند نقش دقیق خنثی سازی آنتی بادی ها در بهبودی از COVID-۱۹ را بررسی کنند، اما مقامات بهداشتی اطمینان دارند که آنتی باد ی های مناسب یا ترکیبی می توانند روند بیماری را که منجر به جان باختن بیش از ۶۷۵ هزار نفر شده را تغییر دهند.

 

 

 

کلید واژه :

ساخت آنتی بادی

،

ویروس کرونا

ثبت نظرات
captcha