کد خبر : ۳۴۸۲۶۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

دستگیری ماموران قلابی آب و برق

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از انهدام باند سرقت منزل که با سوء استفاده از عنوان مامور آب، برق و گاز، اقدام به سرقت از منازل شهروندان می کردند، خبر داد.

دستگیری ماموران قلابی آب و برق

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران،  به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ پرویز نظری اظهار داشت: پس از ارجاع چند پرونده به پلیس آگاهی کرمانشاه در خصوص ورود غیرقانونی به منزل شهروندان و سرقت اموال با ارزش آنها، رسیدگی فوری در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی کاراگاهان پلیس آگاهی مشخص شد ۲ مرد و یک زن پس از شناسایی منازلی که افراد مسن و یا خانم خانه تنها در آن سکونت داشت به درب منزل آنها مراجعه با معرفی خود به عنوان مأموران یکی از ادارات آب، برق و گاز به بهانه قرائت کنتور وارد منزل می شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه تصریح کرد: این افراد پس از ورود به منزل شهروندان، با بستن دست و پای آنها اقدام به سرقت طلا و جواهرات و دیگر وسایل با ارزش می کرده و متواری می شدند.

این مقام انتظامی گفت: با توجه به حساسیت موضوع تیمی از اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تحقیقات گسترده خود را برای شناسایی افراد سارق آغاز و با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به این کار شدند.

وی بیان داشت: کارآگاهان پس از شناسایی این افراد و هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی منسجم هر ۳ عضو باند سرقت را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

سرهنگ نظری در پایان و با بیان اینکه تحقیق از اعضای باند ادامه دارد از افرادی که طی روزهای اخیر به این شیوه مورد سرقت قرار گرفته اند خواست تا برای شکایت و شناسایی سارقان به شعبه ۲ مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان واقع در میدان لشکر مراجعه کنند.

 

 

کلید واژه :

ماموران قلابی آب و برق

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha