کد خبر : ۳۴۸۲۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

اصلاح شبکه آب 15 روستا در شهرستان ایجرود

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در سه ماه نخست سال جاری، عملیات اصلاح و بازسازی شبکه و خطوط انتقال آب در 15 روستای شهرستان ایجرود انجام شد.

اصلاح شبکه آب 15 روستا در شهرستان ایجرود

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: عملیات اصلاح و بازسازی شبکه و خطوط انتقال آب یکی از اولویت های شرکت آب و فاضلاب است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به اینکه در سال جاری عملیات اصلاح و بازسازی شبکه و خطوط انتقال آب در 15 روستای شهرستان ایجرود انجام شده است، بیان کرد: این اقدام به طول 5.5 کیلومتر انجام شده است.

وی خاطر نشان کرد: « ینگی کند سیدلر، سعیدآباد، تله گرد، خانجین، گلابر سفلی، قره سعید، جوقین، قراقیه، چتز، اغلبیک سفلی، قارختلو، کوسه لر، بیدگینه، شیوه و احمد کندی» روستایی است که طرح عملیات اصلاح و بازسازی شبکه و خطوط انتقال آب اجرا شده است.

جزءقاسمی با بیان اینکه 4 میلیارد و 400 میلیون ریال اعتبار مورد نیاز برای پیمان سپاری این حجم اصلاح شبکه بود، ادامه داد: با مشارکت اهالی و دهیاری روستاها اعتبار هزینه شده برای این هزینه 2 میلیارد و 900 میلیون ریال پیش بینی شده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان کاهش تنش آبی در روستاها و حوادث و اتفاقات آب را از مهم ترین اهداف اجرای این عملیات خواند و گفت: تامین فشار متعارف آب برای روستاییان و پیشگیری از هدر رفت آب از دیگر اهداف اجرای این عملیات در روستاها بود.

وی افزود: شهرستان ایجرود با بیش از 33 هزار نفر جمعیت زیر پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب قرار دارد.

فارس

 

کلید واژه :

اصلاح شبکه آب

،

شهرستان ایجرود

ثبت نظرات
captcha