کد خبر : ۳۴۸۱۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

راه اندازی نخستین دوره تمام مجازی بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران

برنامه فلوشیپ مجازی کووید-19 به عنوان نخستین دوره تمام مجازی بین المللی دانشگاه با همکاری دانشگاه لاهور پاکستان راه اندازی شد.

راه اندازی نخستین دوره تمام مجازی بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه لاهور در قالب این برنامه،به ابعاد مختلف بیماری کووید 19 در ویروس شناسی، ایمنی شناسی، همه گیرشناسی، تشخیص، رادیولوژی، درمان دارویی، تریاژتنفسی، مدیریت بیماران  سرپایی و بیماران بستری، مدیریت بیماران دارای مشکلات زمینه ای، مدیریت مبتنی بر شواهد، پیگیری، مراقبت از کارکنان سلامت و ملاحظات اخلاقی می پردازند.

در برنامه اول، دوم و سوم این فلوشیپ که به مباحث رادیولوژی کووید-19، درمان بیماران بستری و اپیدمیولوژی اختصاص داشت، به ترتیب دکتر حسین قناعتی، دکتر احسان کریمی و دکتر پیمان سلامتی به تدریس و پاسخگویی به سؤالات بیش از 50 شرکت کننده از کشورهای پاکستان و هند پرداختند.

همچنین قرار است 14 درس در این برنامه مشترک از سوی اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران به صورت دو روز در هفته برای شرکت کنندگان از دانشگاه لاهور پاکستان اجرا شود.

ثبت نام در این دوره رایگان بوده و از طریق آدرس http://en.tums.ac.ir/en/content/250/covid-19-online-course-pool انجام می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، این دانشگاه درصدد اجرای این برنامه مشترک با دانشگاه هایی از عراق، افغانستان، و تاجیکستان است.

ایسنا

 

کلید واژه :

نخستین دوره تمام مجازی بین المللی

،

دانشگاه علوم پزشکی تهران

ثبت نظرات
captcha