کد خبر : ۳۴۸۱۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

ناسا تصاویری از یک شیء ناشناس در اطراف خورشید ضبط کرد

تصاویر تازه از ماهواره های ناسا، شیء ناشناس پرنده را نشان می دهد که اندازه آن ۱۰ برابر کره زمین برآوردشده و در حال رفت و آمد به خورشید است.

ناسا تصاویری از یک شیء ناشناس در اطراف خورشید ضبط کرد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، اسپوتینک در مطلبی نوشت:  «یک یوفو شناس ادعا کرد ماهواره ناسا یک سفینه مکعبی شکل فضایی که ۱۰ برابر بزرگتر از زمین بوده را عکس برداری کرده است . این شی مرموز توسط رصدخانه خورشیدی و هور سپهری یا سوهو (SOHO) با همکاری آژانس فضایی اروپا رصد شده است. مأموریت این رصدخانه که در سال ۱۹۹۶ آغاز شد، بررسی فضای داخلی و خارجی خورشید بود. در ۲۵ سال گذشته، سوهو همچنین بیش از سه هزار دنباله دار را کشف کرده است. 

یک یوفولوژیست برجسته ادعا می کند که ماهوار سوهو ناسا تصاویری از "یک شی مکعبی شکل بیگانه ضبط کرده که ۱۰ برابر بزرگتر از زمین است.  «اسکات وارینگ» یوفو شناس (شخصی که به مطالعه گزارش ها، پرونده های بصری، شواهد فیزیکی و دیگر پدیده های مرتبط با اشیاء ناشناس پرنده یا به اختصار یوفوها می پردازد) برجسته در پستی در وبلاگ خود که به یوفوها اختصاص دارد نوشته است: این فضاپیمای عظیم به منظور جمع آوری انرژی از خورشید می آید و می رود. 

وارینگ در پست خود نوشت: عقیده بر این است که این شی مکعبی شکل، فضایی توخالی را در خورشید ایجاد کرده تا در آن زندگی کنند و از آن انرژی بگیرند یا ذرات خاصی وجود دارد که ما هنوز از وجود آن آگاه نیستیم و این فضاپیما در حال جمع آوری آن ذرات نادر است. در هر صورت این خورشید آن ها است و از آن ما نیست و ما به اندازه آن ها کنترلی بر روی خورشید نداریم. 

با این حال دانشمندان ناسا تردید دارند که این مکعب فضایی منشا فرازمینی داشته باشد.  «جیمز اوبرگ» کارمند پیشین آژانس فضایی در این خصوص گفت: که بیشتر رؤیت یوفوها به اجسامی مربوط می شود که جلوی دوربین ها شناور است. اوبرگ به دیلی اکسپرس گفت: "من تجربه کافی با پرواز فضایی واقعی داشته ام که درک کنم آنچه که در بسیاری از فیلم ها مشاهده می شود، چیزی غیر از هنجارهایی از پدیده های کاملا دنیوی نیست که در تنظیمات عجیب و غریب دوربین ها رخ می دهند. 

 

کلید واژه :

ناسا

،

شیء ناشناس

،

اطراف خورشید

ثبت نظرات
captcha