کد خبر : ۳۴۸۰۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

برگزاری مراسم درگذشت دکتر جلیل بدراقی

پایگاه خبری محیط زیست ایران درگذشت دکتر بدراقی معاون محترم پژوهشی پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاددانشگاهی واحد شهید بهشتی را تسلیت عرض مینماید، همچنین جزئیات مراسم یادبود ایشان را به اطلاع میرساند.

برگزاری مراسم درگذشت دکتر جلیل بدراقی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، شهرستان گنبدکاووس مهد دانایان و پارسایان بسیاری است که در طول تاریخ نام آنها بر تارک افتخارات علمی کشور درخشیده است، دکتر «جلیل بدراقی» معاون پژوهشی پژوهشگاه علوم پایه دانشگاه شهید بهشتی (ره) وابسته به جهاد دانشگاهی که دارنده مدرک دکترای تخصصی بیوفیزیک و عضو هیئت علمی این دانشگاه نیز بود روز پنج شنبه گذشته پس از تحمل 21 روز بیماری و دست و پنجه نرم کردن با بیماری کرونا سرانجام جان به جان آفرین تسلیم کرد.

از این رو رئیس جهاد دانشگاهی کشور در تماسی تلفنی با برادر این دانشمند فرزانه گنبدی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی این مصیبت بزرگ را به خانواده این مرحوم تسلیت می گوید، افزود: امیدواریم خانواده محترم این همکار مرحوم ما را در غم خود شریک بدانند.

حمیدرضا طیبی با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای نجات جان همکارمان انجام دادیم، خاطرنشان کرد: طی چندین تماس تلفنی با استاندار گلستان و ارتباط با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان ضمن رصد مراحل درمان دکتر جلیل بدراقی خواستار حضور بهترین متخصصان بر بالین ایشان شدیم که با لطف استاندار و مسوولان محلی این مهم محقق شد.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه تقدیر الهی بر این بود که این فرد دانا و پارسا را در این برهه سخت از دست بدهیم، گفت: برای ایشان آرزوی علو درجات داریم و قطعا خود را موظف می دانیم وظایف حقوقی، قانونی و اخلاقی خود را نسبت به حمایت از خانواده این مرحوم که در اخلاق و دانایی برجسته بود انجام دهیم.

برادر مرحوم جلیل بدراقی نیز در این تماس تلفنی ضمن تقدیر از تلاش های جهاد دانشگاهی برای پیگیری درمان وی، خاطرنشان کرد: ما از پیگیری های رئیس جهاد دانشگاهی، استاندار گلستان و سایر مسوولان مطلع بودیم و از این بابت از آنها تشکر می کنیم.

همچنین جزئیات مراسم یادبود ایشان را به اطلاع میرساند:

انالله و انا الیه راجعون

بمناسبت درگذشت جناب آقای دکتر بدراقی معاون محترم پژوهشی پژوهشکده علوم پایه کاربردی جهاددانشگاهی واحد شهید بهشتی مجلس تذکر و یادبودی از طرف همکاران و مسولین کشوری، روز دوشنبه 6/5/99 بصورت مجازی از ساعت 14 الی 15 برگزار می گردد.

ممتنی است با تشریف فرمایی خود از طریق لینک

 https://www.skyroom.online/ch/it.beheshti/yadbod-dr.badraghi
 روح آن مرحوم را شاد و بازماندگان را قرین امتنان فرمایید.

ثبت نظرات
captcha