کد خبر : ۳۴۸۰۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

طرح ویژه پلیس برای نظارت بر اماکن با همکاری کارشناسان بهداشت

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از اجرای طرح ویژه نظارت بر اماکن عمومی و صنوف با همراهی کارشناسان بهداشتی خبر داد.

طرح ویژه پلیس برای نظارت بر اماکن با همکاری کارشناسان بهداشت

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سرهنگ نادر مرادی دراین باره گفت: از زمان شیوع کرونا تا کنون مأموران پلیس اماکن در راستای حفظ سلامت مردم و اجرای مصوبات ستادملی مقابله با کرونا اقدامات زیادی را انجام دادند که از جمله آن می توان به نظارت بر صنوف و برخورد با موارد تخلف اشاره کرد که البته عمده صنوف همراهی خوبی با پلیس داشته و موارد تخلف در مقایسه با میزان همراهی صنوف بسیار کم بود.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع موج دوم کرونا و ابلاغ یکسری محدودیت های دوباره از سوی ستادملی مقابله با کرونا، در جلساتی مشترک با مسئولان بهداشتی شهر تهران بنا شد تا طرح ویژه  نظارت بر اماکن عمومی و صنوف با مشارکت ادارات بهداشت مناطق 22گانه شهر تهران اجرا شود که بر اساس اجرای این طرح کارشناسان بهداشت نیز بر روند اجرای پروتکل ها نظارت داشته و اگر آنها متوجه موارد تخلفی شوند پلیس با آن برخورد خواهد کرد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با بیان اینکه در اجرای این طرح از باشگاه های ورزشی، قلیانسراها و دیگر صنوف بازدید می شود، گفت: این طرح از چند روز پیش آغاز شده و خوشبختانه با همراهی کارشناسان بهداشتی، نظارت بر نحوه اجرای پروتکل ها دقیق تر نیز شده است.

تقدیر از واحدهای صنفی نمونه در رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی

مرادی در عین حال از همراهی اکثریت صنوف با مقررات و ابلاغیه های ستادملی مقابله با کرونا قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه اکثر صنوف همراهی خوبی با ما داشتند که لازم است از آنها قدردانی کنیم. در همین راستا نیز طرحی را اجرا خواهیم کرد که بر اساس آن از واحدهای صنفی نمونه در رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی تقدیر شود.

وی با تاکید بر اینکه سلامت مردم خط قرمز تمامی دستگاه ها در کشور است، گفت: سلامتی مردم اهمیتی زیادی برای پلیس داشته و از زمان شیوع کرونا تا کنون مأموران پلیس اقدامات زیادی در این حوزه انجام داده اند. در خواست ما از شهروندان نیز این است که با پلیس در تماس بوده و چنانچه هرگونه عدم رعایت پروتکل های بهداشتی یا موارد مجرمانه نظیر احتکار و گران فروشی و ... را مشاهده کردند، حتما با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهند.

ایسنا

کلید واژه :

پلیس

،

نظارت بر اماکن

،

کارشناسان بهداشت

ثبت نظرات
captcha