کد خبر : ۳۴۷۹۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

تفاهم نامه همکاری ایران خودرو با دانشگاه علم و صنعت ایران امضا شد

به منظور توسعه تعامل صنعت و دانشگاه، تفاهم نامه همکاری مشترک میان گروه صنعتی ایران خودرو و دانشگاه علم و صنعت ایران در زمینه آموزشی، پژوهشی و فناوری امضا شد.

تفاهم نامه همکاری ایران خودرو با دانشگاه علم و صنعت ایران امضا شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، به نقل از ایران خودرو، تفاهم نامه همکاری مشترک میان گروه صنعتی ایران خودرو و دانشگاه علم و صنعت ایران در زمینه آموزشی، پژوهشی و فناوری امضا شد. در این تفاهم نامه، اجرای پروژه های تحقیقاتی فناوری و کاربردی مرتبط با مأموریت های ایران خودرو با تاکید بر توسعه پلتفرم های جدید و منتخب و همچنین طراحی و اجرای پروژه های تحقیقاتی مورد نیاز ایران خودرو با تاکید بر عارضه یابی زنجیره توسعه و تکوین محصول و شبکه سازی هوشمند در دستور کار قرار گرفته است.

همکاری های پژوهشی در زمینه توسعه طرح های لجستیک ایران خودرو، همکاری در توسعه و تدوین دانش فنی تولید و درصورت توافق، تولید و تأمین قطعات خودرویی منتخب منطبق با اهداف فنی، قیمتی و کیفی از سوی این خودرو ساز و ساپکو در زیست بوم دانشگاه نیز از دیگر محورهای همکاری در این تفاهم نامه است.

همچنین همکاری در تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی و فناورانه، هدایت و حمایت از پایان نامه های دانجشویان در مقطع تحصیلات تکمیلی مرتبط با طرح ها و پروژه های جاری ایران خودرو، همکاری در برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی مورد نیاز برای توانمندسازی مدیران و کارکنان ایران خودرو و زنجیره تأمین این خودروساز، از دیگر موارد تفاهم نامه همکاری مشترک گروه صنعتی ایران خودرو و دانشگاه علم و صنعت ایران است.

مهر

کلید واژه :

امضای تفاهم نامه همکاری

،

ایران خودرو

،

دانشگاه علم و صنعت ایران

ثبت نظرات
captcha