کد خبر : ۳۴۷۹۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

بهترین روش پرداخت قبض تلفن چیست؟

پرداخت قبض تلفن ثابت از طریق درگاه های بانکی بیشتر از سایت و درگاه های مخابرات طول می کشد بنابراین برای وصل شدن آنی تلفنی که قطع شده، بهتر است از درگاه های تلفنی و یا پورتال استفاده کرد.

بهترین روش پرداخت قبض تلفن چیست؟

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، درصورتی که قبوض تلفن ثابت در زمان مقرر پرداخت نشود، ابتدا خط یک طرفه شده و اگر باز هم این روند ادامه داشته باشد، منجر به مسدود شدن تلفن خواهد شد. زمانی که تلفن ثابت قطع می شود، مشترکان همچنان می توانند اقدام به پرداخت قبض کرده تا تلفن خود را وصل کنند و روش های مختلفی هم برای پرداخت قبوض وجود دارد.

استفاده از کد دستوری  *۲۰۲۰#، پرتال شرکت مخابرات ایران به آدرس  www.tci.ir، شماره ۲۰۰۰ و سامانه مخابرات من از جمله روش های پرداخت صورتحساب تلفن ثابت است. این در حالی است که اگر مشترکان از درگاه های بانکی اقدام به پرداخت قبض کنند، فرآیندهای بانکی ممکن است تا چند روز هم طول بکشد و در آن صورت تا زمان اعلام بانک، تلفن مشترک وصل نمی شود و مشترک پیامکی دریافت می کند مبنی بر اینکه پس از پرداخت وجه، به مراکز امور مشتریان یا اداره مخابرات منطقه خود مراجعه کرده تا تلفنش وصل شود.

درحالی که روش های دیگر پرداخت از جمله از طریق شماره گیری ۲۰۰۰ یا پورتال مخابرات، امکان آنی وصل شدن تلفن را فراهم می کند. در شرایطی که این روزها به دلیل شیوع کرونا در کشور، افراد از انجام سفرهای درون شهری و کارهای غیرضروری منع شده اند، بهتر است از این روش ها به پرداخت صورت حساب خود اقدام کنند.

ایسنا

کلید واژه :

بهترین روش

،

پرداخت قبض تلفن

ثبت نظرات
captcha