کد خبر : ۳۴۷۹۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

لرستانی ها یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای دیدند

خرم آباد-معاون اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان از ارائه یک میلیون و ۴۰۰هزار نفر ساعت آموزش به حرفه آموزان خبر داد و گفت:این دوره ها به صورت نیمه حضوری و با رعایت پروتکل ها برگزار می شود.

لرستانی ها یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای دیدند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران،  هوشنگ نصیری با اشاره به اینکه بین ۱۲۰ تا ۱۵۰ رشته متغیر را در مراکز آموزش فنی و حرفه ای لرستان ارائه می دهیم، اظهار داشت: دوره های آموزشی این تعداد رشته ها بسته به تعداد متقاضیان در فواصل مختلفی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر موضوع جدیدی تحت عنوان آموزش های استاد شاگردی ارائه می دهیم، تصریح کرد: در قالب این آموزش ها فرد در محیط کار واقعی قرار می گیرد.

معاون آموزش و پژوهش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان یادآور شد: سربازها در پادگان ها در قالب همین دوره های آموزشی، مهارت های لازم را با تجربه محیط واقعی کار فرا می گیرند.

نصیری با اشاره به اینکه با توجه به شیوع کرونا و ابلاغ دستورالعمل محدودیت های ستاد مقابله با کرونا، مدتی آموزش های ما تعطیل بود اما امروز آموزش ها را به صورت نیمه حضوری ارائه می دهیم، افزود: آموزش ها بر اساس پروتکل های سازمان فنی و حرفه ای اجرا می شود و افراد به صورت نیمه حضوری و با بهره گیری از سایت و کانال های برنامه های اجتماعی مهارت ها را فرا می گیرند و جریان حرفه آموزی متوقف نشده است.

وی یادآور شد: طی امسال یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر ساعت آموزش به اقشار مختلف مردم لرستان ارائه داده ایم.

مهر

کلید واژه :

لرستانی ها

،

آموزش

،

فنی و حرفه ای

ثبت نظرات
captcha