کد خبر : ۳۴۷۹۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

امروز آخرین مهلت استفاده از تخفیف ۸۰ درصدی حضور در اینوتکس

شرکت های خلاق تا امروز، ۳۱ تیر ماه فرصت دارند تا از حمایت ۸۰ درصدی حضور در نمایشگاه اینوتکس برخوردار شوند.

امروز آخرین مهلت استفاده از تخفیف ۸۰ درصدی حضور در اینوتکس

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران،رویداد بین المللی اینوتکس ۲۰۲۰ با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود. پیش از این قرار بود در فضایی حدود ۲۱ هزار متر مربع میزبان علاقمندان شود اما با شیوع ویروس کووید ۱۹، مسئولان این رویداد بزرگ تصمیم گرفتند تا برگزاری آن را به صورت مجازی و در قالب غرفه های سه بعدی انجام دهند.

هر چند، تعدادی رویداد جنبی نیز به صورت حضوری برپا می شود که با حفظ نکات بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی است. شرکت ها، استارتاپ ها، سرمایه گذاران، شتابدهنده ها و مراکز رشد از جمله حاضران در این رویداد هستند.

شرکت های خلاق نیز می توانند در این رویداد حضور یابند. این شرکت ها برای  بهره مندی از حمایت مالی ۸۰ درصدی برای ثبت نام غرفه مجازی تا پایان تیرماه برای ثبت نام فرصت دارند. این نمایشگاه ۲۲ تا ۲۵ مرداد ماه سال جاری برگزار می شود.

ثبت نام برای دریافت غرفه از  نخستین روز تیرماه آغاز شده است که هزینه ثبت نام در این رویداد با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام می شود.

 تا کنون بیش از ۲۰۰ شرکت و استارتاپ برای حضور در نهمین دوره این رویداد ثبت نام کرده اند.

بر اساس اعلام معاونت علمی، نمایشگاه اینوتکس رویدادی در زمینه نوآوری و فناوری است که هر ساله با حضور پرشور اجزای زیست بوم فناوری و نوآوری کشور توسط پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود. 

ایسنا

کلید واژه :

آخرین مهلت استفاده

،

تخفیف ۸۰ درصدی

،

اینوتکس

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha