کد خبر : ۳۴۷۹۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

حمایت از دانش بنیان ها با استمهال بازپرداخت تسهیلات و تخفیف 100 درصدی اجاره بهاء

رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: جهت حمایت از واحدهای دانش بنیان در ایام کرونا خدماتی مانند استمهال در بازپرداخت تسهیلات به مدت 4 ماه و تخفیف 100 درصدی اجاره بهاء اسفند 98 و دو ماهه اول سال 99 برای واحدهای فناوری صورت گرفت.

حمایت از دانش بنیان ها با استمهال بازپرداخت تسهیلات و تخفیف 100 درصدی اجاره بهاء

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، محمود رضا شاکرمی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در خرم آباد، اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا در کشور، این ویروس تأثیرات منفی زیادی بر اقتصاد کشور داشته و طبیعتاً فعالیت های شرکت های دانش بنیان در استان هم از این قاعده مستثنا نبوده اند.

وی افزود: در این مدت شرکت های دانش بنیانی که در پارک علم و فناوری لرستان مستقر بوده و در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت دارند توانستند در این بازه زمانی کوتاه مدت خط تولید خود را به سمت تولید محصولات ضدعفونی کننده سوق دهند و با این کار علاوه بر تولید و تأمین نیاز استان محصولات خود را به سایر استان های هم جوار صادر کردند.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان بیان کرد: این شرکت ها عمدتاً به دنبال کمک به هم وطنان بوده اند و خیلی به مسائل اقتصادی مربوط به خود نبوده اند.

شاکرمی تصریح کرد: پارک علم و فناوری لرستان جهت حمایت از واحدهای فناوری که در این پارک و مراکز رشد تابعه مستقرند و به  منظور کاهش اثرات منفی شیوع ویروس کرونا در کسب وکار این واحدها، حمایت های ویژه ای را در نظر گرفته است.

وی در بخش پایانی صحبت های خود خاطرنشان کرد: این خدمات شامل استمهال در بازپرداخت تسهیلات به مدت 4 ماه (اسفند 98 و سه ماهه اول سال 99)، تخفیف 100 درصدی اجاره بهاء اسفند 98 و دو ماهه اول سال 99 برای واحدهای فناوری و همچنین تمدید قرارداد اسکان و استقرار شرکت های فناوری مستقر در پارک و مراکز رشد به مدت 4 ماه، هستند.

فارس

کلید واژه :

حمایت از دانش بنیان ها

،

بازپرداخت تسهیلات و تخفیف 100 درصدی اجاره بهاء

ثبت نظرات
captcha