کد خبر : ۳۴۷۸۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

دهمین نمایشگاه صنعت برق با حضور فناوران داخلی برگزار می شود

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت: دهمین نمایشگاه بین المللی برق، الکترونیک و اتوماسیون صنعتی دوم تا پنجم مرداد با حضور 94 شرکت در اصفهان برپا می شود.

دهمین نمایشگاه صنعت برق با حضور فناوران داخلی برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، علی یارمحمدیان اظهار کرد: دهمین نمایشگاه دوسالانه بین المللی برق، الکترونیک و اتوماسیون صنعتی از دوم مرداد به مدت پنج روز با حضور ۹۴ شرکت از شش استان کشور در نمایشگاه پل شهرستان برگزار خواهد شد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با بیان اینکه شرکت های معتبری از استان های اصفهان، تهران، قم، آذربایجان غربی، خراسان رضوی و قزوین در دهمین نمایشگاه بین المللی برق اصفهان حضور خواهند داشت، افزود: این شرکت ها در حوزه های روشنایی، تابلو برق، کلید و پریز، اتوماسیون و سیم و کابل فعالیت دارند و توانمندی های خود را در نمایشگاه اصفهان به نمایش می گذارند.

وی خاطرنشان کرد: بارمان اتوماسیون، جهان الکتریک، آلوم کابل، شیوا امواج، یکتا افروز، سیم و کابل کاشان، سیم و کابل دامغان و سیم و کابل ایوان خراسان از جمله برندهای مطرحی هستند که در نمایشگاه برق و الکترونیک اصفهان حضور می یابند. 

یارمحمدیان با تأکید بر اینکه پروتکل های بهداشتی برای برگزاری این نمایشگاه به صورت کامل رعایت می شود، تصریح کرد: شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و ستاد پیشگیری از کرونا شرایطی فراهم آورده که شرکت ها و بازدیدکنندگان بدون دغدغه ویروس کرونا از نمایشگاه بازدید کنند. 

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان یادآور شد: یکی از اصلی ترین اقداماتی که نمایشگاه اصفهان برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا انجام داده، تخصصی کردن بازدیدکنندگان نمایشگاه ها است، به این ترتیب که بازدید از نمایشگاه برای عموم آزاد نیست و فقط متخصصان، فعالان و دانشجویان حوزه مرتبط با نمایشگاه می توانند از نمایشگاه بازدید کنند. 

وی ابراز کرد: آن چه دهمین نمایشگاه بین المللی برق، الکترونیک و اتوماسیون صنعتی اصفهان را از دیگر نمایشگاه های این حوزه متمایز کرده، ارائه نیازهای فناورانه صنعت برق در زمینه ساخت داخل و اقدام در مورد ساخت و تجاری سازی تجهیزات است که مورد توجه مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

 دهمین نمایشگاه بین المللی برق، الکترونیک و اتوماسیون صنعتی اصفهان از ساعت ۱۵ تا ۲۲ روزهای دوم تا پنجم مردادماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان واقع در پل شهرستان برپا خواهد بود.

فارس

کلید واژه :

نمایشگاه صنعت برق

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha