کد خبر : ۳۴۷۸۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

معضل تاخیر در اعلام نتایج تست کرونا در آمریکا

مدیر مؤسسه ملی سلامت فرانسیس کولینز ایالات متحده آمریکا اعلام کرده که تأخیرهای طولانی در حاضر شدن نتایج تست های کرونا در این کشور، آن ها را بی فایده کرده است.

معضل تاخیر در اعلام نتایج تست کرونا در آمریکا

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، مقامات بهداشتی آمریکا اعلام کرده اند که میانگین زمان آماده شدن نتایج تست های کرونا در این کشور بسیار طولانی است و این موضوع تست گیری ها را بی فایده می کند، چرا که هدف از تست کرونا مشخص شدن فوری افراد مبتلا و ناقل و قرنطینه سریع آن ها به منظور جلوگیری از گسترش عفونت است.

مدیر موسسه ملی سلامت فرانسیس کولینز اظهار داشت که دولت آمریکا باید در تکنولوژی های جدید سرمایه گذاری کند تا قادر به تأمین تقاضا برای انجام تست های کرونا شود.

سازمان غذا و داروی آمریکا روز شنبه برای یک آزمایشگاه مجوز تست گیری اضطراری را صادر کرد که در آن حداکثر تا نمونه های چهار نفر را می تواند به طور همزمان برای کرونا تست کند. این آزمایشگاه اولین موردی است که مجوز استفاده از نمونه های مخلوط را کسب کرده است.

بنا بر گزارش خبرگزاری شینهوا، صدور مجوز اضطراری برای این آزمایشگاه جهت جمع آوری نمونه یک گام مهم در راستای جوابدهی سریع تر تست های کرونا در آمریکا محسوب می شود. 

کلید واژه :

نتایج تست کرونا

،

آمریکا

ثبت نظرات
captcha