کد خبر : ۳۴۷۸۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

دانشگاه آزاد و سازمان مدیریت صنعتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

تفاهم نامه همکاری مابین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان مدیریت صنعتی در راستای برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی مشترک به امضا رسید.

دانشگاه آزاد و سازمان مدیریت صنعتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، تفاهم نامه همکاری آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان مدیریت صنعتی در راستای اهداف فناورانه و دستیابی به رشد اقتصاد دانش بنیان با استفاده از ظرفیت سازمان مدیریت صنعتی در توسعه مدیریت، تحول و بهسازی سازمانی در سراسر کشور و بهره گیری از ظرفیت های علمی، اماکن و امکانات کارگاهی دانشگاه آزاد اسلامی امضا شد.

این تفاهم نامه به امضای روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی و ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی رسید.

برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی مشترک و اعتباربخشی مدارک صادره، در اختیار گذاشتن ظرفیت های علمی و اماکن و کارگاه ها برای همکاری های مشترک، در اختیار گذاشتن ظرفیت نمایشگاه دائمی محصولات اقتصاد دانش بنیان برای برگزاری فن بازارها و نمایشگاه های مشترک، کمک به تجاری سازی طرح های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت و همکاری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با هدف ارتقای توانمندی ها و ساخت داخل، چاپ و نشر کتب علمی و مدیریتی به صورت مشترک، اشتراک گذاری ظرفیت دانش آموختگان، انجام پژوهش های مشترک در زمینه های مورد توافق از زمینه های همکاری این تفاهم نامه است.

در این مراسم بیژن رنجبر قائم مقام رییس دانشگاه آزاد اسلامی،حضور داشت.

دانشگاه آزاد اسلامی سرمایه و ثروت کلان ملی است

روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم، گفت: سازمان مدیریت صنعتی ظرفیت کشوری و ملی است و می تواند با دانشگاه آزاد اسلامی نقاط هم راستا و هم افزای بسیاری در بحث آموزش، پژوهش و فناورانه داشته باشد.

وی با تأکید بر این که دانشگاه آزاد اسلامی سرمایه و ثروت کلان ملی است، اظهار داشت: عزم تمامی اعضای هیأت رئیسه این دانشگاه بر این است که از این ظرفیت ملی برای حل مشکلات و چالشهای کشور استفاده شود.

دهقانی فیروزآبادی خاطرنشان کرد: امیدوارم تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان مدیریت صنعتی به قراردادهای متعدد مشترک و تبادل ثروت و سرمایه منجر شود.

آماده هرگونه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی هستیم

 ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی هم گفت: این سازمان در دهه ۴۰ در شرایطی که بنگاه داری و کارخانه داری به روش علمی دارای کاستی هایی بود، با هدف پرورش مدیر صنعتی ایجاد شد. در واقع شالوده سازمان به گونه ای طراحی شده که مشکلات صنایع کشور را شناسایی و سپس حل کند.

وی با بیان این که در زمینه دانش بنیان ورود پیدا کرده و دوره های مدیریت کسب و کار دانش بنیان را طراحی کرده ایم، اظهار داشت: آموزش های این سازمان بسیار کاربردی و اختصاصی است، به طوری که بسیاری از مدیران بنگاه ها این دوره ها را سپری کرده اند.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با تاکید بر این که در زمینه های پژوهشی، آموزشی و مشاوره ای تعاملات بین المللی و در زمینه فناورانه، اقتصاد دیجیتال و دانش بنیان نیز فعال هستیم، خاطرنشان کرد: آماده هرگونه همکاری در زمینه های آموزشی، پژوهشی، فناوری، دانش بنیان و ... با دانشگاه آزاد اسلامی هستیم.

ایرنا

کلید واژه :

دانشگاه آزاد و سازمان مدیریت صنعتی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha