کد خبر : ۳۴۷۸۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

فهرست مراکز برتر و بدتر مخابراتی در ارائه اینترنت ثابت اعلام شد

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی لیست مراکز برتر و بدتر مخابراتی در حوزه ارائه خدمات اینترنت ثابت را اعلام کرد.

فهرست مراکز برتر و بدتر مخابراتی در ارائه اینترنت ثابت اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، به نقل از رگولاتوری، سیدمحمد امامی مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری از رتبه بندی مراکز مخابراتی در حوزه ارائه خدمات اینترنت ثابت و رانژه کردن خطوط در سراسر کشور خبر داد.

وی با اشاره به راه اندازی سامانه xdslplus گفت: در این سامانه عملکرد مراکز مخابراتی براساس شاخص هایی مانند نسبت تعداد درخواست های رسیدگی شده به درخواست های ارجاعی، تعداد رانژه های موفق و ناموفق، پاسخ به درخواست ها در زمان تعیین شده و زمان رانژه کردن خطوط، ارزیابی شده و ۱۰ مرکز مخابراتی که بیشترین و کمترین امتیاز را کسب کرده اند، مشخص شده است.

امامی درباره مراکزی که بیشترین امتیاز را کسب کرده اند، گفت: براساس این رتبه بندی، مرکز مخابراتی سلدوز در آذربایجان غربی رتبه اول و مراکز مخابراتی اعرافی در یزد، حائری در یزد، مهریز در یزد، صفاشهر در فارس، لاله در گلستان، ابرکوه در یزد، اسکو در آذربایجان شرقی، سلمانشهر در مازندران و نظرآباد در البرز در رانژه کردن به موقع خطوط، به ترتیب رتبه های دوم تا دهم را کسب کرده اند.

مدیرکل دفتر نظارت بر خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری تصریح کرد: بر همین اساس مرکز مخابراتی هجرت در تهران پایین ترین رتبه و مراکز مخابراتی قلی پور در گیلان، شهید دیالمه در تهران، شهید میراحمدی در تهران، گنج افروز در مازندران، چالوس در مازندران، شهید اکبری در تهران، کوچصفهان در گیلان، فیض در اصفهان و جماران در تهران به ترتیب کمترین رتبه را کسب کرده اند.

وی تاکید کرد: با راه اندازی سامانه xdslplus مشتریان سرویس های اینترنت ثابت می توانند درخواست خود را از طریق یک پنجره واحد ارائه کنند. علاوه بر این، در این سامانه زمان بندی تمام سرویس ها مشخص شده است و سرویس دهندگان ملزم هستند که براساس زمانبندی مشخص شده درخواست های کاربران را پاسخ دهند و درصورت تاخیر یا ایجاد مشکل برای ارائه سرویس، اپراتورهای ارائه دهنده خدمات باید پاسخگو باشند.

مهر

کلید واژه :

فهرست مراکز مخابراتی

،

اینترنت ثابت

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha