کد خبر : ۳۴۷۸۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

دومین آزمایشگاه تشخیص کرونا در استان بوشهر افتتاح شد

دومین آزمایشگاه تشخیص ملکولی ویروس کرونا به نام شهید دکتر "غلامرضا فخری" از شهدی مدافع سلامت روز شنبه در آیینی ویدئو کنفرانسی با دستور استاندار بوشهر در بیمارستان…

دومین آزمایشگاه تشخیص کرونا در استان بوشهر افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، این مرکز با اعتبار سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان افتتاح شد که ۲ میلیارد تومان از این میزان از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی و یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هم توسط یک خیر دشتستانی تامین شد.

استاندار بوشهر با قدردانی از تلاش های کادر درمان استان بوشهر بویژه شهرستان دشتستان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت این استان شهیدان فخری و خلیلی افزود: از اهتمام ویژه وزیر بهداشت و معاون بهداشتی بهداشت این وزارتخانه در توجه به مسائل درمانی استان و کمک به راه اندازی این مرکز تشخیصی قدردانی می شود.

عبدالکریم گراوند افزود: انتظار داریم در کنار این آزمایشگاه کرونا، نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در دستور کار دستگاه های مربوطه قرار گیرد.

گراوند ادامه داد: باید برای مقابله با کرونا اصل را بر پیشگیری بگذاریم تا شاهد کنترل این بیماری باشیم.

وی همچنین از خیر دشتستانی که برای راه اندازی این مرکز آزمایشگاهی به بخش درمان استان کمک کرده است، قدردانی کرد.

دکتر غلامرضا فخری متخصص بیهوشی پزشک اهل شهرستان دشتستان استان بوشهر از اعضای کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری و بخش اورژانس بیماران کرونایی بیمارستان های تهران بود که به علت ابتلا به ویروس بیماری کرونا به شهادت رسید و نامش به عنوان اولین شهید مدافع سلامت استان بوشهر در راه خدمت ثبت شد.

نخستین آزمایشگاه تشخیص ملکولی کرونا در استان بوشهر اواخر فروردین ماه در بوشهر راه اندازی شد.

ایرنا

کلید واژه :

دومین آزمایشگاه تشخیص کرونا در استان بوشهر افتتاح شد

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha