کد خبر : ۳۴۷۸۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

مهلت ثبت نام متقاضیان تسهیلات کرونا تا پایان تیر تمدید شد

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا تا پایان تیر ماه فرصت دارند که برای دریافت تسهیلات حمایتی دولت در سامانه کارا ثبت نام کنند.

مهلت ثبت نام متقاضیان تسهیلات کرونا تا پایان تیر تمدید شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، رضا گروسی با اشاره به شیوع ویروس کرونا، تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا بخشی از بنگاه های اقتصادی که شامل ۱۴ رسته شغلی و بیش از ۵۰۰ زیر رسته است مشمول دریافت تسهیلات کرونا شدند.

وی افزود: در همین راستا این اداره کل اقدامات لازم ازجمله ابلاغ دستورالعمل پرداخت تسهیلات کرونا به کلیه دستگاه های اجرایی و بانک های عامل، تشکیل جلسات توجیهی و آموزشی با دستگاه های اجرایی و بانک های عامل، اطلاع رسانی کامل در رسانه های محلی در خصوص پرداخت تسهیلات کرونا را انجام داده است.

بنابر اعلام روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی قزوین اظهار کرد: با توجه به تمدید پرداخت تسهیلات کرونا، با تصویب کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، کارفرمایان و خویش فرمایان برای برخورداری از این تسهیلات باید به سامانه کارا به نشانی kara.mcls.gov.ir مراجعه و در این سامانه ثبت نام کنند.

وی تأکید کرد: پرداخت تسهیلات کرونا صرفاً با اقدامات دستگاه اجرایی و پرداخت توسط بانک های عامل میسر خواهد شد؛ تاکنون بیش از ۴۶۲۳ پرونده برای اشتغال ۸۰۶۳ نفر به مبلغ ۷۸۹ میلیارد ریال به بانک های عامل ارسال شده است، در این میان بانک های عامل با پرداخت ۶۵۸ میلیون ریال به مشاغل آسیب دیده از کرونا تسهیلات پرداخت کردند.

ایسنا

کلید واژه :

تمدید ثبت نام متقاضیان تسهیلات کرونا

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha