کد خبر : ۳۴۷۸۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

طرح های دریا در محمودآباد تعطیل شد

فرماندار محمودآباد با اشاره به وضعیت قرمز این شهرستان از تعطیلی طرح های سالمسازی دریا برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد.

طرح های دریا در محمودآباد تعطیل شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، علیرضا شریعت پیش ازظهر شنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا با اشاره به موقعیت شهرستان محمودآباد در مسیر پایتخت کشورمان و حضور گسترده مسافران در پایان هر هفته علیرغم تأکیدات صورت گرفته و ضرورت رعایت پروتکل های سه گانه بهداشتی (فاصله گذاری اجتماعی، شستن دست ها و استفاده از ماسک) افزود: علیرغم توفیقات ارزنده و قابل دفاعی که در ماه های آغازین شیوع کرونا به مدد و تعامل همه اقشار مردم و متولیان ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان شاهد بودیم، متأسفانه وضعیت فعلی محمودآباد نگران کننده است.

وی ضمن تاکید بر تشدید محدودیت های مقابله با کرونا در محمودآباد از تعطیلی پارک ها و سواحل و تفرجگاه ها و رستوران وکافه ها تا زمان پایان و عبور از وضعیت قرمز خبر داد.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد از شهروندان خواست با زدن ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی از شیوع بیش از پیش این ویروس در شهرستان پیشگیری کنند.

فرماندار محمودآباد تصریح کرد: تعداد افراد مبتلا و بستری شده در بیمارستان های آمل و محمودآباد نگران کننده است به شکلی که در حال حاضر در هیچکدام از بیمارستانها ظرفیت پذیرش نیست و ادارات پر ازدحام وخدماتی که با حجم گسترده شهروندان و مراجعه کنندگان روبرو هستند اقدام به دور کاری کنند.

شریعت همچنین از تعطیلی طرح های دریا در محمودآباد خبر داد و افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا محیط ساحل و دریا برای حضور مسافران و شهروندان اصلاً مناسب نیست و تاکید می شود هموطنان عزیزمان از شنا در دریا خودداری کنند.

مهر

کلید واژه :

تعطیلی طرح های دریا

،

محمودآباد

ثبت نظرات
captcha