کد خبر : ۳۴۷۸۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

نیکزاد: کارخانه فرآورده های آب معدنی تسنیم نوش فعال می شود

نائب رییس مجلس و نماینده مردم اردبیل ، نیر ، نمین وسرعین در مجلس از فعالیت دوباره کارخانه فرآورده های آب معدنی و ماالشعیر تسنیم نوش در شهرستان نیر تا یک ماه…

نیکزاد: کارخانه فرآورده های آب معدنی تسنیم نوش فعال می شود

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، به گزارش روز جمعه ایرنا، علی نیکزاد در نشست بررسی مسایل و مشکلات شهرستان نیر با اشاره به اهمیت توسعه این شهرستان گفت: این کارخانه پس از چند سال راکد بودن دوباره فعالیت تولیدی خود را از سر می گیرد.

وی  از اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای زیرساختهای شهرک صنعتی آب  نیر خبر داد و گفت: تمام کارخانه های موجود در شهرک تخصصی آب نیروهای خدمتی خود را از افراد بومی شهرستان جذب نمایند.

وی همچنین از مراحل نهایی اجرای پروژه فاضلاب و تصفیه خانه شهر نیر هم خبر داد و بیان کرد: تا دهه مبارک فجر این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

 نیکزاد به پروژه چهاربانده کردن جاده  نیر به سراب اشاره کرد و گفت: اجرای این پروژه امسال عملیاتی خواهد شد.

نماینده مردم  اردبیل ، نیر ، نمین و سرعین  از ابلاغ طرح جامع گردشگری بولاغلار در راستای اجرای پروژه های گردشگری ظرف یک ماه آینده خبر داد و گفت: زیرساخت های گردشگری شهرستان  نیر بخصوص دهکده توریستی سبلان اجرایی می شود

وی درادامه به اجرای پروژه های ساختمان دولت، راه کریق به آرموداق ، خلفلو به کورائیم و دیگر راههای روستایی اشاره کرد و گفت: این پروژه ها نیز توسط دستگاههای اجرایی در حال اجرا بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن  به اتمام خواهد رسید.

دراین جلسه ابراهیم امامی فرماندار شهرستان نیر گزارشی از پروژه های درحال اجرا و نیز مسائل و مشکلات بخش های مختلف کشاروزی، صنعت، گردشگری و دیگر موراد شهرستان ارایه کرد.

 حجت الاسلام نعمتی امام جمعه نیر هم با قدردانی از زحمات نمایندگان به اهمیت استفاده نیروهای بومی در مدیرت شهرستانی و استانی اشاره کرد و خواستار پیگیری آن شد.

وی  از بروکرسی رایج در  ادارت انتقاد کرد و افزود: در راستای جذب سرمایه گذار و توسعه منطقه  این روند باید  اصلاح شود.

ایرنا

کلید واژه :

فعال شدن کارخانه فرآورده های آب معدنی تسنیم نوش

اخبار مرتبط
ثبت نظرات
captcha