کد خبر : ۳۴۷۷۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

سه پروژه برقرسانی در اردکان به بهره برداری رسید

معاون طرح و توسعه شرکت برق منطقه ای یزد گفت: سه پروژه برقرسانی با مجموع ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه که در این شهرستان اجرا شد، به بهره برداری رسید.

سه پروژه برقرسانی در اردکان به بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، بر اساس گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد، علیرضا رفیعی پروژه های بهره برداری شده را شامل احداث خط ۶۳ کیلوولت سرو، امامزاده و توسعه فیدرهای خط ۶۳ کیلوولت مربوطه در پست های سرو و امامزاده ذکر کرد.

وی افزود: این پروژه شامل سه بخشِ توسعه «دو بی» ۶۳ کیلوولت در پست سرو، کلید دار کردن دو بی موجود در پست امامزاده و خط ۶۳ کیلوولت سرو - امامزاده است که هدف از اجرای آن ها، انتقال بخشی از بار پست امامزاده از پست ۲۳۰ کیلوولت اردکان به پست ۴۰۰ کیلوولت سرو است.

وی جلوگیری از پرباری پست ۲۳۰ کیلوولت اردکان، تبدیل اتصال پست امامزاده از حالت شعاعی به دو سو تغذیه، ایجاد ظرفیت برای پاسخگویی به رشد بار صنعتی منطقه و کاهش تلفات را از اهداف اجرای این پروژه ها دانست.

رفیعی تصریح کرد: خط ۶۳ کیلوولت سرو – امامزاده به طول ۲۰ کیلومتر شامل دو بخش جدیدالاحداث به طول ۱۱ کیلومتر به صورت چهار مداره (سیم کشی دو مدار) و بخشی از خط اختصاصی تحویلی از مشترک به طول ۹ کیلومتر است.

در حال حاضر حدود ۹ هزار نفر در ۲۹ روستای اردکان ساکن هستند و  مرکز این شهرستان ۹۸ هزار نفری در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.

ایرنا

 

کلید واژه :

سه پروژه برقرسانی

،

اردکان

ثبت نظرات
captcha