کد خبر : ۳۴۷۶۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

افزایش ۳ درصدی بستری ۲۸۵ بیمار کرونایی در تهران

فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: ۲۸۵ بیمار کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته در تهران بستری شدند. وی افزود: از این تعداد ۲۰۲ بیمار در بخش های عادی و ۸۳ بیمار در بخش های ویژه بیمارستان ها بستری شده اند. زالی ادامه داد: این در حالی است که جمع جبری افراد بستری شده در ۲۴ ساعت گذشته نسبت به روز قبل خود ۳ درصد افزایش یافته است.

افزایش ۳ درصدی بستری ۲۸۵ بیمار کرونایی در تهران

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران از بستری ۲۸۵ بیمار کرونایی در بخش های عادی و ویژه بیمارستان های استان تهران خبر داد.

وی افزود: از این تعداد ۲۰۲ بیمار در بخش های عادی و ۸۳ بیمار در بخش های ویژه بیمارستان ها بستری شده اند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: این در حالی است که براساس بررسی ها سهم افراد بستری شده در بخش های عادی و ویژه از کل مراجعین به مراکز درمانی ۵.۶ درصد بوده است.

زالی افزود: این در حالی است که جمع جبری افراد بستری شده در ۲۴ ساعت گذشته نسبت به روز قبل خود ۳ درصد افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: این در حالی است که ۳۵۰ بیمار هم که با تشخیص کرونا در بیمارستان ها بستری شده بودند در ۲۴ ساعت گذشته مرخص شده اند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران گفت: باید یادمان باشد که برخی بازگشایی ها در شهر تهران به شرطی محقق شد که اصول و دستورالعمل های بهداشتی رعایت شود و اگر قرار باشد که این موضوعات به دست فراموشی سپرده شود مجبوریم بازگشایی ها را محدود کنیم.

کلید واژه :

زالی

،

بیمار کرونایی

،

تهران

ثبت نظرات
captcha