کد خبر : ۳۴۷۶۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

آتش مراتع مناطق مختلف پردیس را سوزاند

آتش سوزی وسیعی مراتع و عرصه های طبیعی شهرستان پردیس از جاجرود تا فاز ۸ پردیس، جنوب شرق روستای باغکمش، جنوب روشتای کرشت و شمال غرب روستای تماشا را در نوردید.

آتش مراتع مناطق مختلف پردیس را سوزاند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، آتش سوزی وسیعی مراتع و عرصه های طبیعی شهرستان پردیس از جاجرود تا فاز ۸ پردیس، جنوب شرق روستای باغکمش، جنوب روشتای کرشت و شمال غرب روستای تماشا را در نوردید و با حضور تیم های اطفاء حریق دهیاری های کرشت، باغکمش، آتش نشانی شهر بومهن، عوامل شرکت عمران پردیس و شهرداری پردیس تا ساعت ۲۳:۵۵ دقیقه ادامه داشت و با تلاش فراوان اطفاء شد.

این حریق گسترده با فرماندهی رضا خدادادی بخشدار بومهن و حضور میکائیلی رئیس اداره محیط زیست شهرستان پردیس بررسی و با تقسیم اکیپ های اطفاء آتش نشانی ها نیروهای مردمی، و... پس از ساعت ها تلاش به پایان رسید.

رئیس سازمان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس گفت: با تلاش پرسنل آتش نشانی شماره ۲ شهرداری و ۳۰ نفر از پرسنل خدمات شهری حریق فاز ۸ به سمت جاجرود پس از ۹ ساعت تلاش بی وقفه اطفاء شد.

مهدی درفکی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس در گفت و گو با خبرنگار فارس در پردیس در خصوص اطفاء حریق گسترده ای که ازجاجرود تا روستای تماشا ادامه داشت، اظهار کرد: روز گذشته از ساعت ۱۵ تا ۲۳ پرسنل آتش نشانی شماره دو شهرداری پردیس به همراه ۳۰ نفر از پرسنل خدمات شهری به منطقه اعزام و نسبت به اطفاء این حریق گسترده اقدام کردند.

وی گفت: با توجه به گستردگی آش سوزی که از ارتفاعات جاجرود تا جنوب شهر بومهن ادامه داشت تیم های مختلف آتش نشانی شهرداری های پردیس، بومهن، دهیاری ها حضور و کمک نیروهای مردمی در مناطق مختلف حاضر و این آتش سوزی که تا نیمه های همان شب ادامه داشت اطفاء شد.

وی بیان کرد: آتش نشانی شهرداری بومهن در ضلع شمالی سد ماملو و روستای تماشا با کمک دهیاری های باغکمش و کرشت و تیم های اطفاء حریق شهرداری پردیس در جنوب فاز ۸ به سمت ایستگاه محیط زیست جاجرود اعزام و اقدام به کنترل و اطفاء حریق کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پردیس، تاکید کرد: پس از چندین بار پر کردن مخازن، خودروی آتش نشانی، کمک نیروهای بومی و خدمات شهری خوشبختانه این خریق گسترده تر بیشتر از این نشد و موفق به از بین بردن راه های گسترش آتش و رفع خطر از مناطق مسکونی شدیم.

کلید واژه :

مراتع

،

پردیس

،

آتش سوزی

ثبت نظرات
captcha