کد خبر : ۳۴۷۶۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

انجام عملیات آزمایشی انتقال اضطراری آب از آبشیرین کن به بندرعباس

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از انجام موفقیت آمیز مانور انتقال آب از آبشیریکن یکصد هزار متر مکعبی به بندرعباس از خط اضطراری آبفا خبر داد

انجام عملیات آزمایشی انتقال اضطراری آب از آبشیرین کن به بندرعباس

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، امین قصمی اظهار کرد: در پی انجام اصلاح خط انتقال آب بندرخمیر و به منظور جلوگیری از توقف تولید آبشیرین کن در این مدت، مانور انتقال آب از آبشیرین کن بندرعباس به شهرک های واقع در غرب بندرعباس، روستاهای مسیر و محله های شمالی و غربی شهر بندرعباس برگزار که انتقال آب با موفقیت به مناطق مذکور انجام شد.

وی با بیان اینکه ظرفیت فعلی تولید آبشیرین کن بندرعباس 40 هزار متر مکعب در شبانه روز است، افزود: خط انتقال آب از آبشیرین کن به طول 33 کیلومتر در حال اجراست که با تکمیل آن و افزایش ظرفیت آب شیرینکن، بخشی از نیاز آبی بندرعباس از این محل تامین خواهد شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان افزود: در کنار خط مذکور، یک خط انتقال 900 میلی متری دیگر نیز وجود دارد که به عنوان خط اضطراری در زمان بحران و نیاز مورد استفاده قرار خواهد گرفت که تست انتقال آب از محل آبشیرین کن نیز با موفقیت اجرا و به پایان رسید.

قصمی ابراز امیدواری کرد: امسال با افزایش ظرفیت آبشیرین کن بندرعباس و اتمام خط انتقال بتوان بخشی از آب مورد نیاز بندرعباس از این محل تامین کرد.

کلید واژه :

اانتقال آب

،

آبشیرین

،

بندرعباس

ثبت نظرات
captcha