کد خبر : ۳۴۷۵۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

نگران عادی شدن کرونا هستیم

فرماندار تهران گفت: اوضاع در حال حاضر بهتر شده و نگران این هستیم که زمانی ویروس کرونا عادی شود و اگر این اتفاق بیفتد به دوران اوج این بیماری باز خواهیم گشت.

نگران عادی شدن کرونا هستیم

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، عیسی فرهادی فرماندار تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر عدم استفاده شهروندان از ماسک و دستکش در وسایل حمل و نقل عمومی اظهار داشت: بارها به این موضوع تاکید شده است و خواهش ما این است که مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند چرا که تنها راه مقابله با ویروس کرونا، رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی مردم است.

وی بیان داشت:البته تاکنون در شهر تهران مردم رعایت کرده اند و با توجه به اینکه این ویروس فعلا هیچ دارو و واکسن مورد تائیدی ندارد بنابراین تنها راه مقابله با آن، رعایت نکات بهداشت است.

فرماندار تهران افزود: اگر این موضوعات رعایت نشود قطعا تعداد زیادی به ویروس کرونا مبتلا می شوند و خدمات رسانی در مراکز درمانی هم کندتر خواهد شد.

فرهادی با اشاره به اینکه همچنان مردم می توانند از خودروهای شخصی خود برای تردد در شهر تهران استفاده کنند، گفت: می توان گفت اوضاع در حال حاضر بهتر شده و نگران این هستیم که زمانی ویروس کرونا عادی شود واگر این اتفاق بیفتد به دوران اوج این بیماری باز خواهیم گشت.

کلید واژه :

فرماندار تهران

،

عادی شدن کرونا

ثبت نظرات
captcha