کد خبر : ۳۴۷۴۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

ادامه ممنوعیت عرضه قلیان در رستورانها و قهوه خانه ها

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: بازگشایی رستورانها، تالارهای پذیرایی و قهوه خانه ها توأم با عدم عرضه قلیان خواهد بود و اجازه عرضه قلیان را نخواهند داشت.

ادامه ممنوعیت عرضه قلیان در رستورانها و قهوه خانه ها

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، سرهنگ نادر مرادی با اشاره به بازگشایی رستورانها، تالارهای پذیرایی و قهوه خانه ها، در این رابطه اظهار کرد: برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، مقرر شد که رستورانها، تالارهای پذیرایی و قهوه خانه ها پس از عید فطر بازگشایی شوند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ افزود: همچنان بازگشایی رستورانها، تالارهای پذیرایی و قهوه خانه ها توأم با عدم عرضه قلیان خواهد بود و اجازه عرضه قلیان را نخواهند داشت.

وی تصریح کرد: مراکز مذکور باید ضمن رعایت پروتکلهای بهداشتی، در سامانه وزارت بهداشت نیز ثبت نام کرده و کد مربوطه در اماکن صنفی خود نصب کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به برخورد با مراکزی که پیش از این اقدام به عرضه قلیان می کردند، گفت: تیمهای نظارتی پلیس برابر دستور مقام قضائی با عرضه قلیان در مراکز مذکور برخورد کردند و پس از این نیز در صورت رؤیت عرضه قلیان در رستورانها، تالارهای پذیرایی و قهوه خانه ها، با متصدیان آنها برخورد خواهند کرد.

به گفته مرادی، این مراکز تا ساعت ۱۸ مجاز به فعالیت هستند همچنین بعد از عیدفطر قرار است در جلسه ای در ستاد ملی مقابله با کرونا، برای افزایش ساعت فعالیت پاساژها و مجتمعهای تجاری تصمیم گیری شود.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ یادآور شد: شهروندان می توانند تخلفات مربوطه مبنی بر عرضه قلیان توسط واحدهای مذکور را به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند تا در اسرع وقت نسبت به برخورد با واحد صنفی متخلف اقدام شود.

کلید واژه :

ممنوعیت عرضه قلیان

،

رستورانها

،

قهوه خانه ها

ثبت نظرات
captcha