کد خبر : ۳۴۷۴۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

درخشش ایران در مدیریت و کنترل شیوع کرونا در جهان ستودنی است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، درخشش کشور در مدیریت و کنترل شیوع کرونا در جهان را ستودنی دانست.

درخشش ایران در مدیریت و کنترل شیوع کرونا در جهان ستودنی است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، حجت الاسلام والمسللمین مصطفی رستمیدر دیدار با روسای دانشگاه های استان اصفهان که در تالار سبز دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد، در خصوص فضای ایجاد شده در دنیا در ایام شیوع کرونا و پساکرونا، درخشش کشور ایران در مدیریت و کنترل شیوع بیماری کرونا در جهان را ستودنی خوانده و با اشاره به تفاوت فاحش این خدمات در ایران و غرب، روایتگری صحیح مجاهدت نیروهای بهداشت و درمان را در این مسیر لازم دانست.

وی همدلی و همکاری دانشجویان و مسئولین را در ارائه خدمات و امدادرسانی به بیماران کرونایی و مردم، را غنیمتی بزرگ خوانده و یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت را گرامی داشت.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه همچنین از "دکتر طاهره چنگیز" رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به علت خدمات گسترده در مسیر مبارزه با بیماری کرونا تقدیر کرد.

در پایان ضمن تکریم زحمات حجت الاسلام جعفر عمادی، حجت الاسلام مرتضی خوشنویس زاده به عنوان رئیس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اصفهان معرفی شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، در این جلسه ابتدا دکتر طاهره چنگیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گزارشی از وضعیت درمانی در ایام شیوع کرونا، مسائل و مشکلات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان عنوان نمود.

سپس روسای دانشگاه های استان به بیان نقطه نظرات خود در خصوص مسائل علمی دانشگاه ها، موانع و مشکلات در حوزه های مختلف پرداختند.

حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی در سفر خود به شهر اصفهان به همراه حجت الاسلام خوشنویس زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی با حضور در گلزار شهدای شهر به مقام شهدای مدافع سلامت اصفهان ادای احترام کردند.

کلید واژه :

کنترل شیوع کرونا

،

جهان

ثبت نظرات
captcha