کد خبر : ۳۴۷۴۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

فاصله گذاری اجتماعی را موقتا اجرا می کنیم

شرکت هواپیمایی جت بلو در آمریکا به تازگی اعلام کرده که تا تاریخ ششم ژوئیه ۲۰۲۰ طرح فاصله گذاری اجتماعی را در تمامی پروازهای خود اجرا خواهد کرد.

فاصله گذاری اجتماعی را موقتا اجرا می کنیم

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، جت بلو که از بزرگترین شرکت های هواپیمایی فعال و مستقر در ایالات متحده آمریکا به شمار می رود، به تازگی بیانیه جدیدی را منتشر کرده که نشان دهنده تعهد این ایرلاین به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی خواهد بود.

این شرکت همچنین اعلام کرده است که با مسدود سازی و بلوکه کردن صندلی های مجاور در داخل کابین هواپیما، قصد دارد طرح فاصله گذاری اجتماعی که یکی از راهکارهای پیشگیری از شیوع گسترده و قطع زنجیره انتقال و انتشار ویروس خطرناک و مرگبار کرونا به شمار می رود را در تمامی پروازهای خود تا دو ماه آینده یعنی تاریخ ششم ژانویه ۲۰۲۰ اجرا کند.

این ایرلاین آمریکایی در این بیانیه اعلام کرده که علاوه بر اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی نظیر چکاپ خدمه پروازی و تمامی مسافران در کنار ضد عفونی کردن تمامی سطوح کابین هواپیماهای فعال در خطوط پروازی، طرح مذکور را نیز به طور موقت اجرا خواهد کرد تا بدین ترتیب بتوانند در قطع زنجیره انتقال و انتشار این بیماری نقش بسزایی داشته باشد.

جت بلو ایرویز یکی از ایرلاین های ارائه دهنده پروازهای ارزان قیمت و مقرون به صرفه در ایالات متحده آمریکا و ششمین شرکت هواپیمایی بزرگ این کشور به شمار می رود.  

انتهای پیام

کلید واژه :

طرح فاصله گذاری اجتماعی

،

سناریو

،

رفتار احتمالی کروناویروس در آینده

ثبت نظرات
captcha