کد خبر : ۳۴۷۴۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

نمی گذارم من را با ماسک ببینند

ترامپ در سفر خود به ایالت میشیگان گفت، اجازه نمی دهد رسانه ها لذت دیدن او با ماسک نصیبشان شود و با حمله به شبکه خبری محبوبش اظهار داشت که این شبکه برای انتخاب مجددش هیچ کاری نمی کند.

نمی گذارم من را با ماسک ببینند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه در حمله جدید خود علیه رسانه ها گفت آن ها هرگز او را با ماسک نخواهند دید. او همچنین با انتقاد از شبکه محبوبش «فاکس نیوز» گفت، این شبکه پر از «آشغال» شده است.

به نوشته روزنامه «ایندیپندنت»، هنگامی که ترامپ برای بازدید از کارخانه خودرو سازی فورد به ایالت میشیگان رفته بود، «دن نسل» دادستان کل این ایالت از وی درخواست کرد به قوانین احترام گذاشته و از ماسک استفاده کند.

ترامپ در پاسخ گفت: «نمی خواستم به رسانه ها این لذت را بدهم که مرا با آن ببینند. هنگامی که در محوطه پشتی بودیم زده بودم».

ترامپ خواستار بازگشایی کسب وکارها در آمریکا و جبران هرچه سریع تر صدمات اقتصادی ناشی از شیوع کرونا در این کشور است. به همین دلیل تلاش می کند اوضاع کشورش را عادی جلوه دهد.

این در حالی است که تنها ظرف ۲۴ ساعت گذشته در آمریکا حدود ۲۸ هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده و حدود ۱۴۰۰ نفر نیز در اثر ابتلا به این بیماری جان باخته اند.

مقامات میشیگان معتقدند هنوز زمان بازگشایی کسب وکارها و لغو قرنطینه در این ایالت فرا نرسیده است. چندی پیش هواداران مسلح ترامپ تلاش کردند وارد ساختمان کنگره آمریکا در این ایالت شده و مانع از بررسی تمدید قوانین قرنطینه شود.

از سوی دیگر مقامات این ایالت در صدد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال جاری به صورت پستی هستند. اما ترامپ که معتقد است برگزاری انتخابات به صورت پستی باعث بروز تقلب در آن می شود تهدید کرد بودجه ایالت میشیگان را قطع می کند.

وی در سفر خود به میشیگان در حساب توئیتری شخصی خود به «فاکس نیوز» شبکه خبری محبوبش نیز حمله کرد و نوشت: «بسیاری [با این حرفم] مخالفت خواهند کرد ولی فاکس نیوز هیچ کاری برای کمک به جمهوری خواهان و من برای انتخاب مجددم در [انتخابات] سوم نوامبر نمی کند».

ترامپ در ادامه نوشت: «بی شک افرادی عالی در فاکس نیوز هستند ولی شما «آشغال هایی» دارید که همه جای شبکه پخش شده اند، افرادی مانند خوان ویلیامز احمق، شومریت کریس...».

موسسه انگلیسی «آکسفورد اکونومیکس» روز گذشته نتایج پیش بینی خود از انتخابات سال جاری آمریکا را ارائه داد. بر اساس مدل سازی های محققان این مؤسسه، ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آبان ماه شکست سختی خواهد خورد.

کلید واژه :

ترامپ

،

ماسک

ثبت نظرات
captcha