کد خبر : ۳۴۷۴۵۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

مرگ و میر ناشی از کرونا در استان تهران ۱۵ درصد کاهش یافته است

تهران- فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران گفت: مرگ و میر ناشی از کرونا در استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته تاکنون ۱۵ درصد کاهش یافته است.

مرگ و میر ناشی از کرونا در استان تهران ۱۵ درصد کاهش یافته است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، علیرضا زالی عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران جدید بستری با تشخیص کرونا ۱۵۰ مورد در بخش های عادی و ۶۸ مورد نیز در بخش های ویژه بستری شدند و تعداد ۲۶۲ نفر نیز از مجموعه بیمارستان های استان تهران مرخص شده اند.

وی با اشاره به اینکه میزان مرگ و میر ناشی از کرونا در استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته تاکنون ۱۵ درصد کاهش یافته است گفت: در این زمینه ۲ خصلت رعایت بهداشت فردی و توجه به پروتکل ها و عدم حضور افراد پر مخاطره در سطح شهر سبب روند رو به کاهش شده است چرا که حضور افراد پرمخاطره در شهر سبب افزایش آمار خواهد شد.

زالی با بیان اینکه برخی از علائم جدید نیز در کرونا بروز پیدا کرده است افزود: علائمی مانند مشکلات گوارشی، کاهش اشتها و اختلال بویایی و درد عضلانی و اسهال از موارد بالینی محسوب می شود که بروز آن سبب بستری شدن افراد خواهد شد.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران عنوان داشت همچنان عدم حضور غیر ضروری افراد در شهر و توجه و رعایت پروتکل ها و بهداشت فردی از جمله موارد مهم و مورد توصیه است که توصیه مؤکد در این زمینه وجود دارد.

کلید واژه :

مرگ و میر

،

ناشی از کرونا

،

استان تهران

ثبت نظرات
captcha