کد خبر : ۳۴۷۴۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

فوت روزانه حدود10 نفر بر اثر ویروس کرونا در استان تهران

استاندار تهران گفت: روزانه کمتر از 10 نفر در اثر ویروس کرونا جان شان را در استان تهران از دست می دهند.

فوت روزانه حدود10 نفر بر اثر ویروس کرونا در استان تهران

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه بازدید از یکی از مراکز تولیدی در جمع خبرنگاران درباره اجرای طرح ترافیک در شهر تهران، اظهار داشت: بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا در این خصوص اقدام می شود.

وی بیان داشت: قرار بود از 29 اردیبهشت طرح ترافیک در شهر تهران اجرایی شود که با هماهنگی های صورت گرفته به بعد از ماه مبارک رمضان موکول شد ولی در این خصوص همچنان باید ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم گیری کند.

استاندار تهران به سفرهای مردم در ایام تعطیلات عید سعید فطر اشاره کرد و گفت: توصیه های سازمان بهداشت جهانی این است که فاصله گذاری اجتماعی را مردم رعایت کنند و همچنان پروتکل بهداشتی را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.

محسنی بندپی بیان داشت: در استان تهران نکات بهداشتی رعایت شده است و روزانه کمتر از 10 نفر در اثر بیماری کرونا در استان جان خود را از دست می دهند.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: میانگین بهبود یافتگان بیماری کووید 19 در کشور 80 درصد بود که در استان تهران به 88 درصد رسیده است.

محسنی بندپی یادآور شد: ما در استان تهران روزانه از 27 هزار تولید ماسک به 370 هزار ماسک سه لایه و 450 هزار ماسک صنعتی رسیده ایم.

وی افزود: تولید مواد ضدعفونی نیز روزانه 27 هزار لیتر است.

استاندار تهران در ادامه به حمایت از تولید ملی اشاره کرد و گفت: باید به سمت حمایت از تولید ملی پیش برویم و کیفیت و استاندارد 2 شرطی است که می تواند فروش تولید داخلی را افزایش دهد.

کلید واژه :

ویروس کرونا

،

استان تهران

ثبت نظرات
captcha