کد خبر : ۳۴۷۳۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

تصمیم هولناک یک زن در قرنطینه کرونا

زن جوان که به دلیل وحشت از ابتلا به کرونا، ۳ ماه خودش را در خانه قرنطینه کرده بود در نهایت دچار سرنوشتی دردناک شد.

تصمیم هولناک یک زن در قرنطینه کرونا

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، همشهری: جمعه گذشته مأموران یکی از کلانتری های تهران گزارش مرگ زنی را به قاضی مصطفی واحدی، کشیک جنایی تهران اطلاع دادند و با دستور قاضی، تحقیقات در این خصوص آغاز شد.

بررسی ها حکایت از این داشت که زنی ۳۵ ساله از طبقه ششم ساختمانی به پایین سقوط کرده و جانش را از دست داده است. هنوز مشخص نبود که ماجرا از چه قرار است اما وقتی مأموران به سراغ خانواده وی رفتند و به تحقیق از آنها پرداختند دریافتند که زن جوان در اقدامی هولناک تصمیم به خودکشی گرفته و به زندگی اش پایان داده است.

خانواده زن جوان می گفتند که او با شیوع کرونا به وحشت افتاده و همیشه استرس این را داشت که مبادا مبتلا به این بیماری شود و هم خودش عذاب بکشد و هم خانواده اش را عذاب بدهد. یکی از بستگان این زن به مأموران گفت: میترا ۳ ماهی می شد که خودش را قرنطینه کرده بود. او حتی پایش را تا جلوی در خانه هم نمی گذاشت. دچار وسواس شدیدی شده بود و هرچه می خریدیم چندین بار می شست.

او ادامه داد: تا پیش از این میترا هیچ مشکلی نداشت اما از وقتی که این بیماری شیوع پیدا کرد به طرز عجیبی دچار استرس شدید شده بود. مدام قرص می خورد و تصور می کرد کرونا گرفته است. اما اینطور نبود، او حتی از ترسش مدام داروهای تقویتی مصرف می کرد. مرتب می گفت اگر کرونا بگیرم هم خودم عذاب می کشم و هم شما را عذاب می دهم و حتی نمی توانید برایم مراسم ترحیم بگیرید. رفتارهای عجیب او و استرس شدیدش از وحشت ابتلا به این بیماری تا جایی پیش رفت که او روز حادثه وقتی بقیه خانواده در پذیرایی بودند به اتاق خواب رفت، در را قفل کرد و خودش را به پایین پرتاب کرد.

با این اطلاعات، قاضی دستور انتقال جسد را به پزشکی قانونی صادر کرد.

کلید واژه :

قرنطینه کرونا

ثبت نظرات
captcha