کد خبر : ۳۴۷۳۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

چاقی می تواند زمینه ساز خطر ابتلا به کرونا باشد

چاقی زمینه ساز بسیاری از بیماری هایی است که فرد را در معرض خطر بیشتر ابتلا به عوارض ناشی از کرونا قرار می دهد.

چاقی می تواند زمینه ساز خطر ابتلا به کرونا باشد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، چاقی زمینه ساز بسیاری از بیماری هایی است که فرد را در معرض خطر بیشتر ابتلا به عوارض ناشی از کرونا قرار می دهد.

 در حالی که دنیا درگیر شیوع همگانی بیماری کووید ۱۹ است و حتی دیدارها و مراودات روزمره جوامع هم تحت تاثیر این ماجرا محدود شده است، مجموعه نوو نوردیسک نگران تماس بیماران خود از جمله افراد مبتلا به چاقی و سایر بیماری های مزمن شدید بوده است و به شدت دغدغه افرادی را دارد که خود و یا اعضای خانواده آنها تحت تاثیر این بیماری ها قرار دارند.

بر همین اساس، این مجموعه در راستای مسئولیت اجتماعی خود، متعهد است تا اطمینان یابد تمامی داروها و محصولات پزشکی بدون وقفه در دسترس بیماران قرار می گیرد و لذا تمام تلاش خود را انجام می دهد تا با پشتیبانی از دولت ، مراجع بهداشت و سلامت و انجمن های مربوطه به عرضه تجهیزات درمانی، ارائه مهارت ها و امکانات تحقیقی یاری رسانده و به رفع نگرانی ها درباره سطح دسترسی به داروها کمک کند.

افراد مبتلا به دیابت کنترل نشده، فشار خون بالا، بیماری های قلبی، اختلالات ریوی و بیماران مبتلا به چاقی با بیماری های مرتبط با آن همواره بیشتر از دیگران در معرض بیماری ها قرار دارند و در مورد کرونا هم همین طور است.

چاقی که خود زمینه ساز بسیاری از این بیماری ها است می تواند از ریسک فاکتورهای نتایج وخیم تر در افراد مبتلا به کووید ۱۹ باشد.

کلید واژه :

چاقی

،

ابتلا کرونا

ثبت نظرات
captcha