کد خبر : ۳۴۷۳۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

افزایش خرید آنلاین با شیوع همه گیری کووید-19

بر اساس آمار روزانه شرکت تبلیغات راکوتن Rakuten ، با خانه نشینی کروناویروس میزان سفارش خرید آنلاین در استرالیا 49 درصد افزایش یافته است.

افزایش خرید آنلاین با شیوع همه گیری کووید-19

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، و به گزارش ادورتایزمینت نیوز، این شرکت اطلاعات خرید آنلاین از شبکه های وابسته خود یعنی بیش از 200 خرده فروش استرالیا را برای آشکار کردن دیدگاه جدید مشتریان در مورد خرده فروشی آنلاین محلی بررسی کرده است.

این تحقیق تاثیر همه گیری کروناویروس و متعاقب آن محدودیت های خانه نشینی بر زندگی میلیون ها استرالیایی را نیز تحلیل کرده است.

با نگاهی به آمار ماه های اخیر، از ماه فوریه تا ماه مارس 28 درصد و از ماه مارس تا ماه آوریل  29 درصد افزایش خرید آنلاین مشاهده می شود.

میزان سفارش در بخش کالاهای ورزشی از ماه فوریه تا ماه مارس 600 درصد افزایش داشته است.

فروش لباس زنانه از 25 مارس تاکنون با افزایش 459 درصدی همراه بوده و از ماه مارس تا آوریل سفارش های آنلاین این بخش 38 درصد افزایش داشته است.

همچنین در ماه مارس افزایش 60 درصدی سفارش محصولات زیبایی و مراقبت های شخصی مشاهده می شود و این سفارش ها در ماه آوریل 45 درصد افزایش یافته است.

استرالیایی ها در دوران خانه نشینی بیشتر به مشاغل عجیب، تعمیرات و نوسازی ها تمایل پیدا کردند و اطلاعات فروشگاه های مرتبط با این موارد نشان می دهد که سفارش های بهسازی خانه از ماه مارس تا آوریل 76 درصد افزایش یافته است.

این اطلاعات همچنین از افزایش 51 درصدی سفارش ها در دسته بندی لوازم الکترونیکی از فوریه تا مارس و افزایش 108 درصدی از ماه مارس تا آوریل خبر می دهد.

خرید آنلاین حیوانات خانگی نیز با افزایش 24 درصدی از فوریه تا آوریل همراه بوده است.

در حال حاضر بازیابی در پوشاک و لوازم جانبی مشاهده شده که در ماه های فوریه تا مارس با کاهش و در ماه آوریل بهبود قابل توجهی یافته و 40 درصد افزایش یافته است.

شرکت تبلیغات راکوتن اعلام کرده است که همچنان در بخش گردشگری به دلیل بسته بودن مرزها با رکود مواجه هستیم.

در این روزها سایت هایی که دارای کوپن تخفیف بودند نیز شاهد افزایش میزان سفارش 25 درصدی از ماه فوریه تا مارس و 55 درصد از ماه مارس تا آوریل بودند.

استوارت مک لنان، معاون این شرکت گفت: " در این دوره عدم ثبات و عدم اطمینان، مدیریت بخش خرده فروشی ناشی از کووید-19 آسان نبوده است، اما این اطلاعات بیانگر دستاوردهای شفاف و مشخصی برای خرده فروشان با تغییر عادات خرید مشتریان است."

وی گفت: "ازآنجاکه همه ما امیدواریم زندگی مصرف کنندگان و خرده فروشان به شرایط قبل از کرونا بازگردد، دیدگاه های حاصل از این دوره، تجربه قابل توجهی برای برندهای هوشمند و مشاغل برای ظهور مجدد قوی تر و مجهزتر برای آینده بهتر را فراهم می کند."

کلید واژه :

افزایش خرید آنلاین

،

شیوع

،

همه گیری کووید

،

19

ثبت نظرات
captcha