کد خبر : ۳۴۷۲۹۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

فرمانداران مانع آبیاری سبزیجات بافاضلاب خام شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه بااشاره به خطر کرونا برای سلامت جامعه تاکید کرد: فرمانداران بطور جدی و باحساسیت باید مانع کاشت سبزیجات و صیفی جات…

فرمانداران مانع آبیاری سبزیجات بافاضلاب خام شوند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، محمدابراهیم الهی تبار روز چهارشنبه در نشست کارگروه سلامت استان با بیان اینکه جامعه در شرایط حساس مقابله با کرونا قرار دارد، افزود: در این شرایط نباید اجازه داد که موضوعات و مسایل دیگری به کمک کرونا بیاید و سلامت مردم را تهدید کند.  

وی با بیان اینکه شرایط امسال و بیماری کرونا حساسیت مضاعف را می طلبد، تاکید کرد: هرگونه کوتاهی دستگاه ها و مسوولان در مقابله با کاشت سبزیجات و صیفی جات بااستفاده از فاضلاب خام نابخشودنی است و مسوول مربوطه باید پاسخگوی کوتاهی خود باشد.

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه بااشاره به سختی شرایط مدیریت بیماری کرونا در کشور تصریح کرد: نظام ۲ راه بیشتر برای مقابله نداشت؛ یا باید راه قرنطینه کامل را انتخاب می کرد و یا باید جامعه را رها می کرد ولی راه مدیریت بیماری و ادامه زندگی مردم را برگزید.

الهی تبار افزود: اگرچه وضعیت کرمانشاه با اقدامات هوشمندانه و مدیریت که در قبال کنترل بیماری کرونا صورت گرفته مطلوب شده اما نباید اجازه بازگشت پیک اپیدمی و دو چندان شدن تهدید سلامت مردم داده شود.
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون ۱۱۰ هزار و ۷۶۷ نفر در ایران به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۴۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، جان باختگان کرونا در کشور به ۶ هزار و ۷۳۳ نفر رسید.

کیانوش جهانپور روز سه شنبه درباره آخرین آمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کشور و موارد فوت ناشی از این ویروس بیان کرد: از دیروز تا امروز ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی هزار و ۴۸۱ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۱۱۰ هزار و ۷۶۷ نفر رسید. 

کلید واژه :

آبیاری سبزیجات

،

فاضلاب خام

ثبت نظرات
captcha