کد خبر : ۳۴۷۲۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

بزرگترین خطای استراتژیک تصور جمع و جور شدن کرونا است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: بزرگ ترین خطای استراتژیک در این دوره این است که فکر کنیم که کرونا جمع و جور و تمام شده است؛ چرا که هر آن ممکن است به شرایط قبل بازگردیم.

بزرگترین خطای استراتژیک تصور جمع و جور شدن کرونا است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، دکتر سیدعباس موسوی در نشست خبری مجازی درباره آخرین وضعیت بیماری کرونا در استان اظهار کرد: طی  ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۴ بیمار مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در بیمارستان های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند و در همین مدت تعداد ۷۸ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

وی افزود: هم اکنون ۳۰۹ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی حاد مشکوک به کرونا براساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه بزرگ ترین خطای استراتژیک در این دوره این است که فکر کنیم که کرونا جمع و جور و تمام شده است، اضافه کرد: چرا که هر آن ممکن است به شرایط قبل بازگردیم و این واقعا برای ما یک پدیده خطرناک و مهلکی است.

این مسؤول تصریح کرد: مراسم معنوی شب های قدر با رعایت کامل نکات بهداشتی در نظر گرفته شده و فاصله گذاری به مدت دو ساعت در مساجد برگزار می شود. 

موسوی در پایان گفت: مردم برای غربالگری کرونا به سامانه salamat.gov.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج

کلید واژه :

خطای استراتژیک

،

کرونا

ثبت نظرات
captcha