کد خبر : ۳۴۷۲۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

لزوم بازنگری برخی از پروتکل های بهداشتی

زالی گفت: در برخی از کارگاه های خرد به دلیل کوچک بودن فضا اجرای فاصله گذاری هوشمند سخت است.

لزوم بازنگری برخی از پروتکل های بهداشتی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، علیرضا زالی فرمانده مدیریت مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در اخبار شبکه پنج اظهار کرد: در حال حاضر ۶۲ درصد مردم موارد بهداشتی در زمبنه بیماری کرونا را رعایت می کنند. با توجه به بازگشایی هوشمند مشاغل از هفته گذشته با همکاری اصناف و رعایت نکات بهداشتی خوشبختانه متوسط آمار استان تهران نسبت به سایر استان ها کاهش پیدا کرده است.

او افزود: استان تهران در مقایسه با سایر مناطق کشور متفاوت است به طوری که گسترش قابل توجهی در مجموعه های دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع شده است. امروزه حدود ۴۵ هزار کارگاه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است.

زالی ادامه داد: یکی از مسائل موجود در شهر تهران وجود کارگاه های خرد است که در این کارگاه ها به دلیل فضای کوچک امکان انجام طرح فاصله گذاری هوشمند سخت است. برای برخی از مشاغل نیازمند بازنگری پروتکل ها در خصوص مسائل بهداشتی هستیم.

او گفت: اگر کارگران فعال در کارگاه ها و صنعت رعایت ملاحظات بهداشتی را نکنند خود این افراد می توانند حامل ویروس کرونا به خانواده ها باشند.

او بیان کرد: خطرات شغلی امروز متفاوت با سالیان گذشته است به همین دلیل باید پروتکل ها و دستورالعمل ها مورد بازنگری قرار بگیرند. امروزه برنامه های خوبی در زمینه تدوین شیوه نامه های بهداشتی با همکاری اصناف انجام گرفته است.

کلید واژه :

پروتکل های بهداشتی

ثبت نظرات
captcha