کد خبر : ۳۴۷۱۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

سوگ آنلاین در تهران برگزار می شود

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۳ تهران گفت: به منظور بزرگداشت و تکریم درگذشتگان در شرایط بیماری کرونا و ابراز همدردی با بازماندگان، سوگ آنلاین توسط…

سوگ آنلاین در تهران برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، «سجاد سبحانی» افزود:  با توجه به دستور العمل بهداشتی مبنی بر عدم برگزاری هرگونه مراسم و گردهمایی، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ نسبت به برگزاری مراسم سوگ آنلاین با هدف تکریم درگذشتگان در شرایط بیماری کرونا اقدام می کند.  

وی در خصوص نحوه برگزاری مراسم افزود: خانواده های درگذشتگان ناشی از بیماری کرونا، در صورت تمایل  جهت برگزاری مراسم سوگواری به صورت آنلاین به مسئولین خانه های سلامت معرفی می شوند که می توانند از خدمات مشاوره آنلاین نیز بهره مند شوند.  

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۱۳  با بیان اینکه مراسم بدون حضور و گردهمایی افراد برگزار می شود اظهار داشت: این مراسم به صورت زنده از طریق اینستاگرام شهرداری منطقه ۱۳ (reg۱۳. Shahrdari) پخش خواهد شد و خانواده متوفی می توانند، مراسم را ضبط و در گروه های شخصی و خانوادگی بارگزاری کنند.

منطقه ۱۳ شهردای تهران یکی از مناطق شهری تهران است؛ این منطقه که در شرق تهران قرار دارد از شمال به خیابان دماوند، از شرق به بزرگراه یاسینی، از جنوب به خیابان پیروزی و از غرب به خیابان هفده شهریور محدود می شود.

بر اساس آخرین آمار، تاکنون ۱۰۳ هزار و ۱۳۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۶۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۶ هزار و ۴۸۶ نفر رسید.

کلید واژه :

سوگ آنلاین

،

تهران

ثبت نظرات
captcha