کد خبر : ۳۴۷۱۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

حمایت از مقالات حوزه فوتونیک و مواد پیشرفته از سوی معاونت علمی

مقالات تجربی حوزه فوتونیک و مواد پیشرفته با هدف افزایش انگیزه و تشویق محققان، پژوهشگران و اساتید و گسترش بیشتر فناوری های مرتبط با این حوزه، مشمول دریافت حمایت های تشویقی معاونت علمی خواهند شد.

حمایت از مقالات حوزه فوتونیک و مواد پیشرفته از سوی معاونت علمی

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، ستاد توسعه فناوری های فوتونیک، لیزر، مواد پیشرفته و ساخت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد برای تقویت علمی زیست بوم حوزه فوتونیک و مواد پیشرفته، علاوه بر طرح های مبتنی بر محصول و فناوری، حمایت خود از مقالات علمی را نیز گسترش دهد.

بر این اساس این ستاد طی فراخوانی اعلام کرد ، صاحبان مقالات تجربی در این حوزه که آثار خود را در نشریات منتخب و مورد تایید، منتشر کرده باشند از حمایت و پرداخت های تشویقی برخوردار خواهند شد.

مقالات مشمول این بسته حمایتی باید در سال های 2018 و 2019 در نشریات معتبر بین المللی (Q_1 و IF بالا) به نام جمهوری اسلامی ایران ثبت شده و نویسنده مقاله نیز در یکی از موسسات پژوهشی و یا دانشگاه های داخل کشو، اشتغال داشته باشد.

علاوه بر این، ارتباط مقاله منتشر شده با حوزه مورد اشاره از سوی کمیته علمی داروی مورد بررسی قرار می گیرد. مقالات منتشر شده باید در راستای توسعه فناوری و از ویژگی تجربی بودن برخوردار باشند. همچنین  این مقالات نباید قبلا مورد حمایت معاونت علمی و  یا یکی از ستادهای وابسته به آن قرار گرفته باشند.

کلید واژه :

مقالات حوزه فوتونیک

،

مواد پیشرفته

،

معاونت علمی

ثبت نظرات
captcha