کد خبر : ۳۴۷۰۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

مجله انجمن مواد جهش زای زیست محیطی ایران در نمایه اسکوپوس پذیرفته شد

دانشگاه و آموزش فناوری تهران- ایرنا- مجله Joual of Water and Environmental Nanotechnology) JWENT) که توسط انجمن مواد جهش زای زیست محیطی ایران منتشر می شود، در نمایه معتبر و بین المللی اسکوپوس…

مجله انجمن مواد جهش زای زیست محیطی ایران در نمایه اسکوپوس پذیرفته شد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، به گزارش روز یکشنبه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، این مجله به صورت فصلنامه به سردبیری محسن جهانشاهی و مدیر مسئولی اربابی در حوزه علوم و فناوری نانو در حوزه آب و محیط زیست، منتشر می شود.

اعضای هیات تحریریه مجله از اساتید و محققان برجسته بین المللی در زمینه های مختلف نانو محیط زیست-آب و نانوزیست فناوری از دانشگاه های تراز اول جهان هستند که از آن جمله می توان به Miriam Balaban سردبیر مجله Desalination and Water Treatment و Bart Van Der Bruggen سردبیر مجله Separation and Purification Joual و دیگر محققان برجسته ای اشاره کرد که در هیات تحریریه های مجله های معتبر دنیا و مراکز مهم علمی عضو بوده و با مجله در حال همکاری هستند.

این مجله تاکنون در ۴ جلد و ۱۶ شماره مقالات اصیل و مروری در زمینه کاربرد فناوری نانو در آب و محیط زیست، نانوزیست فناوری، نانومحاسبات و ایمنی نانو، مواد جهش زای نانویی، نانو در حوزه های سلامت و دیگر حوزه های مرتبط با اهداف مجله، منتشر کرده است.

علاقه مندان به ارسال مقاله برای چاپ در این مجله می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی مجله مراجعه کنند، فهرست مقالات این مجله و نسخه الکترونیکی آن از طریق پایگاه اینترنتی نشریه قابل دریافت است.

مجله JWENT دارای رتبه علمی-پژوهشی از کمیسیون نشریات وزارت بهداشت بوه و در پایگاه های اطلاعاتی معتبری مثل ISC،SID ،DOAG ،CAS نیز نمایه شده و برای نمایه شدن در پایگاه اطلاعاتی WOS نیز اقدام کرده که در دست بررسی است.

شایان ذکر است ، براساس آیین نامه ستاد نانو، در صورت چاپ مقاله علمی ـ پژوهشی در مجلات داخلی با عنوان نانو و تایید آن توسط کمیته علمی ستاد نانو، حمایت تشویقی به مبلغ ۵ میلیون ریال تعلق می گیرد.

اسکوپوس(به انگلیسی: Scopus) یکی از نمایه های استنادی معتبر و شناخته شده است که اطلاعات کتاب شناختی حدود ۶۰ میلیون سند را در خود جمع آوری کرده است،اسکوپوس اطلاعات محصولات حدود ۵ هزار ناشر علمی را از سراسر جهان در خود جای داده است. در مجموع اسکوپوس اطلاعات ۱۶ هزار و ۵۰۰ مجله علمی پژوهشی را در خود نمایه کرده است.

کلید واژه :

مجله

،

انجمن مواد جهش زای زیست محیطی

،

ایران

،

اسکوپوس

ثبت نظرات
captcha