کد خبر : ۳۴۷۰۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

الگوی بستری در تهران نسبت به ۱۰ روز قبل تفاوت چشمگیری نداشته است

الگوی بستری در بیمارستان های تهران نسبت به ۱۰ روز قبل تفاوت چشمگیری نداشته است.

الگوی بستری در تهران نسبت به ۱۰ روز قبل تفاوت چشمگیری نداشته است

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، علیرضا زالی عصر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته در مجموع شهر تهران ۲۰۰ مورد جدید در بخش های عادی و ۵۸ مورد در بخش های ویژه بستری شده اند که در مقابل ۲۵۲ مورد نیز ترخیصی داشته ایم.

زالی با بیان اینکه مقایسه آماری ۲۴ ساعت گذشته با روز قبل تر کاهش ۱.۷ دهم درصدی موارد جدید بستری را نشان می دهد گفت: در مجموع تخت های بستری بیمارستانی نیز طی ۲۴ ساعت گذشته کاهش اقامت داشته ایم.

وی با اشاره به اینکه نسبت به روزهای گذشته شاهد شیب ملایم کاهش آمار مبتلایان هستیم افزود: این شرایط به دلیل نوپدیدی و شناور بودن وضعیت این ویروس نیاز به مراقبت بیشتر دارد و الگوی بستری در بیمارستان های تهران با ۱۰ روز قبل تفاوت چشمگیری نداشته است و کما فی السابق باید سطح شهر را آلوده تلقی کنیم.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران در خصوص تصمیم ستاد ملی کرونا برای بازگشایی مشاغل پرخطر گفت: چون شهر و استان تهران از شهرهای پرمخاطره است در خصوص مشاغل پر خطر نیز دارای ملاحظات است.

زالی بیان داشت: در ۴۸ ساعت گذشته اخباری در خصوص تجمعات شبانه مردم در بوستان ها شنیده می شود که لازم است گوشزد کنیم که این بیماری رخت بر نبسته و شرایط عادی نشده است و اگر ۲ هفته میزان مراجعات رو به تنزل باشد می توانیم از ثبات بیشتر صحبت کنیم و از شهروندان می خواهیم از حضور غیر ضروری در شهر اجتناب کنند.

کلید واژه :

الگوی بستری

،

تهران

ثبت نظرات
captcha