کد خبر : ۳۴۶۹۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

جهان باید منشا ویروس کرونا را کشف کند

وزیر خارجه آمریکا گفت که این کشور همچنان نگران آزمایشگاه های چین است و جهان باید منشا ویروس کرونا را کشف کند. پمپئو در گفتگو با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز عنوان کرد: «می توانم این طور بگویم که نگرانی های بسیاری در زمینه آزمایشگاه های چین وجود دارد. همچنان نگرانم که حزب کمونیست چین همه چیز را درباره مسائل آزمایشگاه هایش به ما نگفته باشد.»

جهان باید منشا ویروس کرونا را کشف کند

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، به گزارش رویترز، «مایک پمپئو»، وزیر خارجه آمریکا امروز - چهارشنبه- گفت که این کشور همچنان نگران آزمایشگاه های چین است و جهان باید منشا ویروس کرونا را کشف کند.

پمپئو در گفتگو با شبکه تلویزیونی فاکس نیوز عنوان کرد: «می توانم این طور بگویم که نگرانی های بسیاری در زمینه آزمایشگاه های چین وجود دارد. همچنان نگرانم که حزب کمونیست چین همه چیز را درباره مسائل آزمایشگاه هایش به ما نگفته باشد.»

وی در ادامه گفت که مقام های چین همچان اطلاعات کاملی راجع به کووید-۱۹ ارائه نداده و به محققان آمریکایی اجازه تحقیق در این رابطه را نمی دهند.

وزیر خارجه آمریکا در این رابطه گفت: «به رغم تمامی تلاش های متخصصان، چین همچنان اطلاعات مورد نیاز را پنهان می کند. این کار اشتباه است.»

کلید واژه :

پمپئو

،

آزمایشگاه چین

،

ویروس کرونا

ثبت نظرات
captcha