کد خبر : ۳۴۶۹۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

تحویل دارو به بازنشستگان با پهپاد

شرکت پست آمریکایی یونایتد پارسل سرویس و شرکت داروسازی با همکاری یکدیگر قصد دارند با استفاده از پهپاد، به جامعه بازنشستگان فلوریدا که به دلیل کروناویروس در خانه های خود مانده اند، خدمات رسانی کنند.

تحویل دارو به بازنشستگان با پهپاد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، و به نقل از دیلی میل، از زمان شیوع "کروناویروس " در آمریکا، شرکت های پهپادسازی به دنبال راه هایی برای کمک به جلوگیری از شیوع این ویروس بوده اند.

از آن زمان تاکنون بسیاری از پهپادها به خانه های مردم بسته تحویل می دهند تا مردم در دوران شیوع کروناویروس در خانه های خود بمانند.

در این راستا، شرکت پست آمریکایی " یونایتد پارسل سرویس" با همکاری شرکت داروسازی " CVS" قصد دارند داروهای تجویز شده را با استفاده از پهپادها به دست ۱۳۵ هزار نفر از مردم بخشی از فلوریدا که هم اکنون در خانه های خود مانده اند، برساند. تاکنون ۱۷۱ تن از این روستا که یک جامعه بازنشستگی است، مبتلا به کروناویروس شده و ۱۲ نفر جان خود را به دلیل ابتلا به "کووید-۱۹" از دست داده اند.

این برنامه از تاریخ ۴ ماه مه آغاز خواهد شد و مردم  دهکده ای در فلوریدا نسخه های خود را از پهپاد "M۲" شرکت " Matteet" دریافت خواهند کرد.

این پهپادها قادر به حمل ۲.۲ کیلوگرم بار تا فاصله ۲۰ کیلومتر هستند.

سفارشات مردم در یک منطقه مشخص فرود خواهد آمد. پس از فرود داروها یک کارگر داروها را به دست افراد خواهد رساند.

"اسکات پرایس"( Scott Price) مدیر ارشد استراتژی شرکت " یونایتد پارسل سرویس" گفت: سرویس جدید تحویل بسته ما به شرکت داروسازی " CVS" کمک خواهد کرد که کار تحویل دارو به جامعه بازنشستگان را با روشی ایمن تر و کارآمدتر انجام دهند.

وی افزود: شرکت ما متعهد است که نقش خود در مبارزه با عدم گسترش کروناویروس را به شیوه ای مطلوب انجام دهد.

کلید واژه :

تحویل دارو

،

بازنشستگان

،

پهپاد

ثبت نظرات
captcha