کد خبر : ۳۴۶۹۵۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

ویروس کرونا به دفاتر رسانه های پاکستان سرایت کرد

منابع خبری گزارش دادند: پس از تعطیلی سازمان خبرگزاری رسمی پاکستان به دلیل ابتلای یکی از کارمندان آن به ویروس کووید-۱۹، دفتر شبکه خبری «ARY» از رسانه های…

ویروس کرونا به دفاتر رسانه های پاکستان سرایت کرد

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، رسانه های پاکستانی به نقل از «سلمان اقبال» مالک گروه مطبوعاتی ای.آر.وای نوشتند: پس از آزمایش ۲۰ نفر از کارمندان دفتر این شبکه در شهر اسلام آباد، تست کرونای ۸ نفر مثبت اعلام شد. 
سرایت کرونا به دفتر شبکه ARY پاکستان منجر به تعطیلی آن شد و تمامی کارمندان آن مجبور به خانه نشینی و یا دور کاری شدند. 
منابع خبری نوشتند: اولین روزنامه نگار پاکستانی در این کشور بر اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت کرد. «عبدالرشید باتی» روزنامه نگار ارشد و رئیس سابق اتحادیه خبرنگاران خبرگزاری رسمی دولت پاکستان (APP) روز گذشته در اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داد. 
روز شنبه ابتلای یکی از کارمندان خبرگزاری رسمی دولت پاکستان باعث تا ضمن تعطیلی، تمامی کارمندان و مسئولان تا روزهای آینده از منزل اقدام به دور کاری نمایند. شمار مبتلایان به ویروس کووید-۱۹ در شهرهای مختلف پاکستان از مرز ۱۳ هزار نفر فراتر رفته و دست کم ۲۸۱ نفر نیز بر اثر این ویروس جان خود را از دست دادند. 
ستاد عملیات و مدیریت مبارزه با کرونا در پاکستان امروز اعلام کرد: تاکنون ۱۳ هزار و ۳۲۸ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده و ۳۰۲۹ بیمار کرونایی نفر تاکنون بهبود یافته اند. 
تازه ترین آمار تارنمای وزارت بهداشت پاکستان نشان می دهد که ۷۹ درصد عامل شیوع کرونا در این روزها را انتقال آن از یک فرد به فرد دیگر و ۲۱ درصد دیگر را آلودگی اتباع پاکستانی که از خارج برگشته بودند، تشکیل می دهد. 

کلید واژه :

ویروس کرونا

،

رسانه های پاکستان

ثبت نظرات
captcha