کد خبر : ۳۴۶۷۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایگاه خبری محیط زیست ایران

آخرین آمار جهانی کرونا

تاکنون ۲ میلیون و ۴۸۱ هزار و ۹۰۲ نفر در جهان به کرونا مبتلا شده اند؛ آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان، با افزایش ۲۸ هزار و ۶۴۸ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۷۹۲ هزار و ۹۱۳ مبتلا رسید و بیش از ۴۲ هزار آمریکایی جان خود را از دست داده ا ند.

آخرین آمار جهانی کرونا

به گزارش پایگاه خبری محیط زیست ایران، و بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه ۲ میلیون و ۴۸۱ هزار و ۹۰۲ نفر در جهان به ویروس کرونا (کووید ۱۹) مبتلا شده اند که از این تعداد، ۱۷۰ هزار و ۴۵۶ نفر جان خود را از دست داده اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۶۵۲ هزار و ۷۸ نفر بهبود یافته و توانسته اند این بیماری را شکست بدهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان، با افزایش ۲۸ هزار و ۶۴۸ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۷۹۲ هزار و ۹۱۳ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۴۲ هزار و ۵۱۷ آمریکایی مبتلا در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور اسپانیا که بعد از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد، با افزایش یک هزار و ۵۳۶ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲۰۰ هزار و ۲۱۰ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۲۰ هزار و ۸۵۲ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده اند.

کشور ایتالیا به عنوان سومین کشور جهان، با افزایش ۲ هزار و ۲۵۶ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۸۱ هزار و ۲۲۸ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۲۴ هزار و ۱۱۴ ایتالیایی جان خود را از دست داده اند.

کشور های فرانسه، آلمان و انگلیس نیز به ترتیب با ۱۵۵ هزار و ۳۸۳، ۱۴۷ هزار و ۶۵ و ۱۲۴ هزار و ۷۴۳ مبتلا در رده های چهارم تا ششم جهان قرار گرفته اند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور های آلمان، اسپانیا و چین به ترتیب با ۹۵ هزار و ۲۰۰، ۸۰ هزار و ۵۸۷ و ۷۷ هزار و ۱۲۳ بهبودیافته در رده های اول تا سوم قرار دارند.

کلید واژه :

آمار جهانی کرونا

،

آمریکا

ثبت نظرات
captcha